Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. monocyty podwyższone moga świadczyc o stanie zapalnym toczącym się w organizmie.to super że wyniki ma takie dobre,szczerze powiedziawszy spodziewałam sie tego z racji wieku psa. reszta wyników jest tylko nieznacznie podwyzszona,być może lekkim odwodnieniem
  2. klaudio filodendron dobrze prawi,ja mam psa z dysplazją,co prawda ja gotuje psom,ale prócz tego dostają dolfos ha z kwasem hialuronowym,hillsa w/w możesz dawać,bo ma w swym składzie karnityne i kwasy omega,ale niestety nie posiada substacji chondroprotektycznych.więc dokup i dawaj suplement.moim zdaniem bez przerwy.
  3. wiesz,to zależy w której lecznicy.każda ma inną"taryfę".leczenie jest długi,codzienne kroplówki nawet 2x dziennie,antybiotyk codziennie,plus leki typu witaminy,które najczęściej podaje sie dożylnie żeby nie obciązac przewodu pokarmowego.
  4. może ktoś miał do czynienia z w/w przypadkiem,ja niestety nie,ani tego nie widziałam,ani (na szczęście)moje futra tego nie doświadczyły
  5. ls-trza bylo z buta przywalić,ja tak zrobiłam jak mnie długowłosa parówa zaatakowała(raczej mojego kozaczka),co prawda nie odezwałam się do pana własciciela,ale dosadnie spojżałam na niego.oczywiście psu krzywdy nie zrobiłam.
  6. coś wiadomo w sprawie krówka?jak skóra?
  7. akurat z tymi co ja ma do czynienia raczej 15-stki nie dobiją-cały czas łańcuch ,pseudobudy,karma w najlepszym wypadku z biedronki,woda od czasu do czasu,wypasy mają tylko jak ja je odwiedzam czyli raz na 4 m-ce,szkoda gadać....
  8. [quote name='ladySwallow']Musisz się chyba zarejestrować, bo to jest podforum hodowców.[/QUOTE] dzięki.no trudno,
  9. czyli nie ma reguły,ale myslę,że w pewnym sensie dieta może wydłużać życie
  10. ja bym rozmroziła trochę porozcinała zwyklym,ostrym nożem a potem ponownie zamroziła
  11. czytałam że cao żyją nawet do 13-14 lat,mo9m zdaniem ewenement-bo to rasa typu"giant"czyli powinny życ krótko.
  12. dzięki za link.poczytam ls-w co mam kliknąć, w którym dziale szukać?bo klikając na ten link wyskakuje mi zaloguj się?
  13. mnie troszku przypomina owczarka środkowazjatyckiego w "komplecie"
  14. szczerze powiedziawszy nawet nie mam pojęcia jak po bradzo wczesnej kastracji organizm psa rozwija się.czy odbija sie to na wzroście(watpie),psychice(może)....
  15. ja wyznaje zasadę-kapiel wedle potrzeby
  16. no własnie najgorzej jest z tym egzekwowaniem-pewnie stad sie biora w handlu "szczenieta po rasowych bez rodowodu"
  17. gryf80

    Barf

    nietrzymanie moczu raczej może byc spowodowane rozlużnieniem mięsniówki pęcherza. glukozamina i chondro/kw.hialuronowy podaje wszystkim codziennie bez przerwy
  18. jest to wyjatkowo"zdrowa"rasa jak na olbrzyma- z najczęstszych:dysplazja stawu biodrowego,ektropium.tyle co wiem;narażone moga być na skret żołądka i modzele,dysplazja stawu okciowego oraz te choroby które występuja u psów;)np.zap.ucha
  19. czikuś jeśli możesz to napisz wyniki
  20. krycie dobrym reproduktorem może siegać nawet 3-5 tys.a przeważnie takie psy kryją bardzo często więc mioty są nie liczne
  21. ja sie osobiście z czymś takim u nas w kraju nie spotkalam,ale może niech wypowiedzą sie osoby zajmujące się "na stałe"hodowlą psów.moim zdaniem pomysł bylby niezły,ale mało jest takich wetów które sterylko-kastracje wykonywaliby u 2 lub 3 m-cznych szcezniąt
  22. jaganat cos się nie odzywa ostatnio.może to troll
  23. jaganat-dziewczyny dobrze radzą,poczytaj wpierw o tej rasie,bo może się okazac,że nie dasz rady sprostać wymaganiom tej rasy.
  24. gryf80

    Barf

    generalnie przy barfie nie powinno sie suplementować prep.witaminowo-mineralnymi
×
×
  • Create New...