Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. gryf80

    Barf

    sun-barf to surowizna,więc....
  2. o masz ci los!!no to faktycznie się nie nauczyli,strix-o hill'sie co pisałaś -tzn z czego jest robiony-to gdzieś wyczytane?jeśli tak to mogłabyś podrzucic mi link?
  3. gryf80

    Barf

    EVEL-jeden z moich psów ma :lakse"jak zje za dużo mięsa wieprzowego surowego-(zauważyłam że do 200g jest ok,ale jak od serca dam więcej ok400g to juz problem-pies waży 42 kg)
  4. mizeri-oczywiście że może zajść w ciążę.u suk nie występuje klimaklterum są zdolne do rozrodu do końca życia,a to czy bedzie miała szczeniaki,czy nie lub urodzą się z wadami genetycznymi ,czy poroni to juz inna bajka.może najlepiej byłoby pójść z tym problemem do weta?
  5. spokojnie,czy pies tego szczura zjadł,czy tylko sie nim bawił?szczepionki p/ch.zakaznym dla psów nie dają odporności p/chorobom przenoszonym przez gryzonie.jeśli nawet zjadł trutkę-szczur,a pies tego szczura nie zjadł to się nie martw.
  6. zastrzyki antykoncepcyjne suczkom aplikuje się co 5 miesięcy-bez przerwy.
  7. mozliwe,ale jak są wątpliwości to lepiej zrobić rtg łapy
  8. cocer a może to pies który uciekł razem z innymi haszczakami z "hodowli"?gdzieś tu w dziale lubelskie była wzmianka o tym
  9. uuu 2 kg to dużo,ale zawsze mam moją sucz dla której jest wszystko jedno co ma w misce....ale jej pod uwagę nie biorę.
  10. gryf80

    Barf

    nie wiem czemu,ale moje psy nie cierpia smaku kaczki-nawet karma która jest z dodatkiem tego drobiu nie jest zjadliwa przez moje burki,dziwne te psy moje....wola sztucznego,hodowlanego kurczaka
  11. mari napisz pw do kasiulkama-ona daje swoim pupilom
  12. karolajn-myslę,że tak,dobrze by było gdyby tego nie lizał,ale weekend za pasem,więc pewnie go przypilnujecie
  13. mnie najczęściej sznaucerze włoski wpijają się między palce rąk-nie mam żadnego odczynu,czy stanu zapalnego,czasem nawet igłą wyciągnąć tego nie mogę,otorbi się i siedzi.nawet nie boli.za wyjatkiem zgięcia w łokciu-tam w momencie przebywania włosa czuję momentalnie.koszmar
  14. czyzby uczyli sie na swych błędach?te smycze rozciagane to niezły wynalazek nawiasem mówiąc,niby pies na smyczy a ma szerszy "zasięg"niz na zwykłej.no i nikt się nie przypieprza,że pies luzem lata
  15. dzieny wielkie.
  16. kurcze-ale jest duża szansa że jeśli zwymiotował po 15 min to także i pigułkę.ale nie martw się nawet jeśli niewielka część została wchłonieta to "będzie żył",po tego typu lekach moga występować wymioty,normalne
  17. czekaj-a miał badana prostate,bo może pisałaś jz o tym a mnie gdzies umknęło?no chyba że psiak wykastrowany to nie było pytania
  18. zaburzenie hormonalne to może u ludzi,u psów.....hmmm,nie zauwazyłam.ale jestem wdzięczna sobie że moje po zabiegach
  19. ls,wiesz jak jest-jesli psiak kupiony był bez rodowodu to raczej nikt nie"zawyża kosztów"szczepieniem,a może także i odrobaczeniem. fuksx-może być jak ls pisała,"u nas" pierwsze szczepienie kosztuje 40(nosówka parwo możliwość szczepienia od 4 tyg do 6-8),potem 50 zł pięcioskaładnikowa-wszystko w odstępach 3-tyg,no i na końcu wścieklizna 25 zł(minimum 12 tyg życia)
  20. niemartw sie na zapas,jeśli sikuty kolor poprawiły to na pewno idzie ku lepszemu
  21. gryf80

    Furminator

    ja dla swego cao tez kiedys zastanawialam sie nad furminatorem,ale na szczęście dogomaniacy pomogli,dzięki czemu zaoszczędziłam kasę.kupiłam trymer o szerokim rozstawie zębów-super wyczesuje siersć dlugości owczarka niem.
  22. prosze cię bardzo
  23. ttb-teriery typu bull(do tej grupy zaliczamy amstaffa,pitbulla,bullteriera,staffika)
  24. ja chcialam nabyc josere,ale trudno zdobyc małe opakowanie "na mieście".panbazyl-a może wiesz gdzie w lublinie mozna dostac josere dla niejadków
×
×
  • Create New...