kaganiec powinbien byc zakładany gdy lata luzem i nie masz nad nią kontroli(zeby nie jadła smieci m.in.),oczywistym jest ze pies nie przyzwyczai sie w ciagu jednego dnia do niego,ale stosowanie go systematycznie,co dzibnnie po kilka min.w ciagu kazdego spaceru da pozytywny efekt,niech kojarzy sie jej z czyms pozytywnym
nie wyobrażam sobie puszczac mojego pita luzem,nawet na spacerniaku bez kaganca(mój ma fizjologiczny)