Jump to content
Dogomania

KateBono

Members
  • Posts

    2917
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KateBono

  1. Wątek został zamknięty jak wrócił Tytus z adopcji
  2. Zdjęcia z wczorajszych odwiedzin cioteczki carominy i jej rodzinki: [URL]http://sforahusky.pl/doadopcji/370-jestesmy-mali-i-nieznosni.html[/URL]
  3. Zawiozłam dzisiaj Kacperka do weta na kastrację. Czy ją bedzie miał to nie wiadomo - maluszek chociaż ma 6 miesięcy to waży tylko 2 kg, nie ma dużego apetytu ( od czasu operacji 19.11.2011 przybrał tylko 250 gram ) i wzrostem wygląda na 3-4 miesięczne kocie. Wetka ma sprawdzić krew - profil wątrobowy i nerkowy. Kacperek nie chce jeść kocich chrupanek tylko psie, uwielbia serek homogenizowany.
  4. Maluchy były dzisiaj u weta na szczepieniu. Sid waży 5 kg , a Diego 5,1 kg. Sid jak do nas przyjechał to stwierdziłam, że nie myje sobie sisiola ( przemywałam ) ale dzisiaj pokazałam wetce i okazało się, że ma zapalenie napletka.Dostałam maść Atecortin i mam smarować 3 x dziennie. Maluszki są bardzo grzeczne, szybko załapały gdzie się siusia , psocą się kociakom :evil_lol: - bawią się z nimi jak ze szczeniakami , a te nasze głupole ( przede wszystkim Orfeusz ) pozwalają im na wszystko. Telefony się "urywają" ale jeszcze nikt sensowny nie zadzwonił.Same oszołomy :shake:. Wysyłam ankiety i albo brak odpowiedzi albo wypełnona ankieta odrzuca potencjalny domek.
  5. Juli88 a może to robale? Też są wymioty, krew w koopie .A mocz dałaś na badanie?Bo jak siusia z krwią to może stan zapalny pęcherza, nerek ( przy chorobie nerek są wymioty )
  6. Dzisiaj kurier przywiózł karmę, kocyki i podkłady - dziękujemy :Rose: Małpiszony rzuciły się na żarełko jakby nic nie jadły - tak im smakuje.
  7. [quote name='supergoga']Ano właśnie przyjechał Pan i przywiozł w wiaderku... Ale łeb mi pęka.[/QUOTE] Chyba nie szczeniaki?
  8. Dyziulek był dzisiaj na kontroli u weta, dostał dwa zastrzyki: p/zapalny i antybiotyk- jeszcze są lekkie szmery w płuckach i w środe kolejna wizyta.
  9. Daj znać Carominie - cioteczka jest od haszczaków
  10. To ja będę wklejać faktury za leki Dyziulkowe. Potrzebna jest też karma do Dyziolina.
  11. Raf pojechał dzisiaj do swojego domku :lol:. Można zmienić tytuł.
  12. Eloonia czy zgłosiła się pani po szorściuszka?
  13. Czy one są do adopcji "na już"? Miałabym chętną panią z Poznania na jednego z nich
  14. [B][I]Szukamy osoby, która byłaby skłonna przeprowadzić wizytę przedadopcyjną w Czempiniu ( dla Iry )[/I][/B]
  15. Eta pojechała dzisiaj do swojego domku :lol:
  16. Ozzi dzisiaj pojechał do domku do Legnicy :lol:.
  17. Przykre :-(, ale miała swojego człowieka do końca. Dziękujemy Rytko , że dałaś jej na koniec ( chociaż 2 miesiące ) tyle miłości i opieki. Biegaj sobie Bulinko za TM :-(
  18. [quote name='elik']O rany :( a u kogo był na DT, który to wątek ?[/QUOTE] A na DT był u nas , przyjechał z Obornik jak miał 3 tygodnie. Ze względu bezpieczeństwa psa i naszego wątek został usunięty przez moda
  19. [quote name='emilia2280'] A jak nasze dzieci zachowujá sié w nocy? Spiá grzecznie czy rozrabiajá?[/QUOTE] Maluchy w nocy śpią, a w dzień rozrabiają :lol:. Choć mają do zabawy pluszaki, piłeczki i towarzystwo " niskopodłogowych terorystów " i starszych psów to jednak wolą być na rączkach ludzi.Mał przytulasy:lol: Diego nie boi się elektroluksa i "zaczepia go" , a Sid ucieka jak najdalej od "potwora" piszcząc. Apetyt mają i pałaszują żarełko w tempie błyskawicy:evil_lol: Diego przy misce warczy na brata jak ten chce zobaczyć co za żarełko ma w misce ( może jest smaczniejsze niż jego ) Diego potrafi wyć i piszczeć jak nie ma za długo człowieka obok niego. Nauczyły się już robić siu.. i ku... na podkład. Wczoraj miały czyszczone uchole -nie było żadnych sprzeciwów :lol:. Dzisiaj jadę do weta odrobaczyć i zbadać zdrówko maluchów.
  20. [quote name='elik']Oooo a jakie to teorie po głowie Ci chodziły ?[/QUOTE] A Sauron? Super wieści ale brak fotek i psiak skrajnie wycieńczony, chory, wrócił z adopcji
  21. Tylko dwa ale się uspokoiłam bo różne teorie mi po głowie chodziły [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/6797/obrazy008.jpg[/IMG] [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/1571/obrazy009.jpg[/IMG]
  22. Wujcio Boogie dziękujemy pięknie za wizytę do Ety:Rose::Rose::Rose: Cioteczka conceited zrobi jutro wizytę w Skórzewie dla Rafa - jest umówiona na godz. 20
  23. [quote name='elik']Karmelciu, po raz kolejny proszę o nr konta.[/QUOTE] Cioteczko elik to chyba nie ten wątek:lol::evil_lol:
  24. Emilia ale masz zapchaną skrzynkę
×
×
  • Create New...