Jump to content
Dogomania

margoth137

Members
  • Posts

    12859
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by margoth137

  1. pewnie, że niech siedzi, bo gdzie mu będzie lepiej;):loveu:
  2. tez kiedyś myślałam o wózeczku.. kurczę te sterydy zniszczą watrobe i nerki:(
  3. i już się poryczałam:(:( malutku kochany
  4. [quote name='_Aga_']Na bazarek? Do mnie :)[/QUOTE] to proszę o mail. Gdzies mam Twój ale niewiem, który to:) do końca tygodnia ogarne fanty i wyślę fotki:)
  5. no to jeszcze Steffi zdąży pisanki zmalować;)
  6. a w razie czego komu można fotki fantów przesłac??
  7. kurczę u mnie było tyle kotów dzikich na osiedlu dawniej, a od paru lat żadnego. Nawet nie chcę wiedzieć co się z nimi stało:( co tam u Marianka?:loveu:
  8. biedne zwierzaki:( niech już się ociepli na dobre...
  9. cały czas mam nadzieje!! Dropsik wracaj!!
  10. potraktowali psa raczej kamieniem trymerskim... Trzymaj się słoneczko
  11. zaglądam do Aramcia:)
  12. dokładnie:) jak pozbieram Romuniowi coś na bazar:)
  13. kochane chłopaki:) a bunia przecudowna i sliczna. Bardzo mi przykro:(
  14. zaglądam od kolegi:)
×
×
  • Create New...