[quote name='_Aga_']Na bazarek?
Do mnie :)[/QUOTE]
to proszę o mail. Gdzies mam Twój ale niewiem, który to:) do końca tygodnia ogarne fanty i wyślę fotki:)
kurczę u mnie było tyle kotów dzikich na osiedlu dawniej, a od paru lat żadnego. Nawet nie chcę wiedzieć co się z nimi stało:(
co tam u Marianka?:loveu: