Jump to content
Dogomania

margoth137

Members
  • Posts

    12859
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by margoth137

  1. te 55zł wysłałam w tygodniu na konto podane przez Lilu:)
  2. Farelino jak król cieple śniadanko:) hmmm, Pozdrawiam Farelkowice, Kasiu jesteś niesamowita:)
  3. geterki odeszły w niepamięć. Teofil akceptuje tylko płaszcze;)
  4. Zofijka słodka:) i ten kawaler obok cudny:loveu:
  5. wiosna idzie taka, że z każdego spacerku wracamy z mokrymi skarpetami:) ostatnio Teoś lubi się męczyć z wędzonym uchem. Łapki kurze rozbraja w kilka sekund:)
  6. zaglądam i trzymam kciuki za malutka:loveu:
  7. wszystko się uda. Operacja, leczenie, i kochający ludź też:) trzyymam kciuki!!
  8. [quote name='inka33']Oj, tam - zapakujcie go w pakiecie! Niechcący... :diabloti:[/QUOTE] przecież każdemu może zdarzyć się coś ,,przeoczyć'';)
  9. pomysł dobry;) trzymam kciuki Aramciu:loveu:
  10. jestem u malutka, jest taki piękny i biedny:(
  11. i zaglądne do dziadziowych serduszek
  12. Biedny Kubuś, jak ten czas leci.....:(
  13. Boziu kochany jak tu się w takiej kulce nie zakochać:)
  14. kurczę tylkoc o wymyślić, nawet cieżko z DT:(
  15. jaka z niego słodka kruszynka:loveu:
  16. u mnie też jeśli już to żołtko ale to i tak nie zawsze. No to co Liderciu może jakieś poświąteczne odchudzanko??;)
  17. zaglądam do małej narazie nie moge pomóc, ale niedługo sie postaram.
×
×
  • Create New...