Jump to content
Dogomania

margoth137

Members
  • Posts

    12859
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by margoth137

  1. i ja przesyłam przytulaki ze Skawiny:)
  2. zaglądam do Misiaka:)
  3. wpadam do Czaruni i zdrówka życzę:)
  4. biedne psisko:( znajdzie się!!! mUsi!! W zeszłym miesiącu Misiek tydzień chodził po Częstochowie, bo nowe Dt zostawiło go przywiązanego pod sklepem:( wczoraj z nowego Dt uciekł Agrest. To jakaś plaga... Trzymam kciukasy!!!!
  5. kurczę juz nawet niewiem co można wymyślić:(
  6. elegancki Zefirro:)
  7. zakochana para:loveu:
  8. całuje w pychola Czarunia:loveu:
  9. taki śliczny chłopaczek musi się spodobać;)
  10. ja się narazie nie moge dorzucić:( będe do Dropsa zaglądać, aż mi się płakać chce jak patrze na fotki. Nic tylko przytulić by się do niego chciało
  11. [quote name='LILUtosi']U Badiczka wszystko ok. Bez zmian. Ujada za dwóch i kocha ludzi za pięciu.[/QUOTE] prawdziwy przyjaciel:) musi mieć domek.
  12. ja też myślę, zawsze tu zaglądam tylko nie mam co napisać. Najgorsze jest, że wydaje mi się, że psinek już tam zostanie na zawsze:(
  13. zdjęcia fantów poszłu do Oleny:)
  14. [quote name='Mani2000']Z Hipiska chyba za bardzo żeśmy się ucieszyli :placz:[/QUOTE] nie chciałam Cie zawieść Hipisku:( życze Ci tego jedynego kochającego i ,,normalnego'' człowieka. jak to pozory potrafią zmylić:(:(:( będe zaglądać i czekać:(
  15. ja to jedynie mogę zaglądać:( Biedna psinka:(
  16. Leoniu, ale z ciebie dzielna i kochana kruszynka:loveu:
  17. Witam Aramiska:)
×
×
  • Create New...