Jump to content
Dogomania

margoth137

Members
  • Posts

    12859
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by margoth137

  1. zaglądam do Sonieczki, jak po wizycie?
  2. cudowności kochane, prześliczne:loveu:
  3. ale się prezentuje Aramis na tym łożu no no:loveu:
  4. Widzę, że Trufcia od razu na mięciunim, Roman nie może się za bardzo przyzwyczaić;) śliczna suńcia:loveu:
  5. a to Jamniki:diabloti:
  6. biedny maluch:( nie udała się starość nikomu.....:(
  7. no po prostu ,, chłopiec z katalogu'':) cudny Drops:loveu:
  8. nie nie:) szwy to był planowany zabieg, usunięcia włókniaka, który zrobił się z tyciego pieprzyka:cool3: Romuś czudowny, zachowuje się jakby był z nami od lat:) Asiuniu nie mogą znaleźć wątku, ale meldujemy z Romanem, że ogóreczki rozpływają się w ustach....:eating::happy1:pycha... tamte co miałam z curry Twoim nie dorównują nawet:loveu: Roman papryki pilnuje, no cóż....
  9. Romuś jest zdecydowaniem najlepszym lekarstwem:) z nim wytrzymam te 14 dni ze szwami a nawet więcej:loveu:
  10. Dropsik!! gdzie zgubiłeś kropeczki??:(
  11. o mój Boziu:( może by ktoś mógł taki wózeczek pożyczyć???:( buziaczek dla Dyzia
  12. Wczoraj byłam ta padnięta po tym zabiegu, że nawet kompciaka nie włączyłam. Dziwnie się czuje bo mam szwy na brodzie i o bułeczkach mogę pomarzyć... Romuald skakał w nocy po klamkach, chciał koniecznie wyjść, przyczyną są cieczki:razz: a suczek przewaga;) siłą poszedł do lóżka podziamgotał żałośnie i spał na moich nogach twardo do białego rana. Maćku to złudzenie, ładne tereny zaczynają się jakieś 30km od nas na południe. Ten kawałek wody to z elektrowni wodnej:cool3: obok jest jeszcze huta i druga elektrownia:( Romanowi to nie przeszkadza dla niego liczy się tylko spacer, grunt żeby z pola nie wracać:loveu:
  13. Romuś ma się dobrze:) zakochał się i to z wzajemnością w suni z klatki obok:loveu: tyle że Sabcia ma 1,5 roku a kawaler już sędziwy:loveu: dziś ja idę na zabieg więc do wnusia przyjdzie babcia. Jak wrócę popołudniu i go zatłamszę, czy będzie grzeczny czy nie:loveu: [IMG]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1377166_540115642733795_1159195169_n.jpg[/IMG][IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/1392095_540114326067260_888355834_n.jpg[/IMG][IMG]http://images61.fotosik.pl/301/b33a1409e9245338gen.jpg[/IMG]Polowanie na śniadanie;)
  14. Romuś układając się do snu życzy wszystkim udanego weekendu:loveu: zajął miejsce tz, który jest ma ostatnią nockę. Spokojnie się mieścimy;) chociaż Romano jeszcze do miękkiego nie przyzwyczajony, w środku nocy idzie nie tyle na swoje legowisko co na podłogę:razz:. Zakochany we wszystkich damach na osiedlu, w psach niestety... ale są wyjątki;) Zapoznał się też i polubił kocurka mojego kolegi. Wszyscy są w szoku, że jest tak dobrze wychowany, każdego by przytulał. No nikt nie wierzy że ma tyle lat:diabloti: ładnie je i tak słodko podaje łapindy. Muszę nagrać jak się dołącza do interwencji słysząc karetkę lub straż na sygnale:shocked!:
  15. jak fajnie Trufciu:loveu: opowiem zaraz Romusiowi, on wszystko rozumie:)
×
×
  • Create New...