[quote name='Malgoska']No nie wiem czy się ucieszy jak mu Szelcia skoczy do gardła
ona kocha tylko siebie[/QUOTE]
;) tydzień bez neta to jak bez nogi;)
Wczoraj Romczysław odwiedził weterynarza, ustawił wszystkich w poczekalni, ku zdziwieniu Pani wet, która musiała mu przy pobraniu krwi założyć kaganiec, ale to chyba przez to ,,ciućkanie''. Stażystki zaczęły do niego ,,ciućkać'' a on nie bardzo to lubi. Romuś przychodzi na pieszczoty, tylko wtedy kiedy ma na to ochotę, a co one sobie myslały????;) Wątróbka Rominkowa spadła ze 128 na 101..... (coś tam coś tam). Mały dalej wsuwa hepatica tyle że hillsa bo royal się królewiczowi odwidział po 3 tygodniach. Gorzej z ząbkami ale smarujemy dalej, jak wątroba będzie na tyle dobra to się weźmie i chlast:) Romek waży 10,5 kg:loveu: