[quote name='salibinka']Margoth :) mnie chodziło o wykonawcę ogłoszeń z bazarku ;), bo AgnieszkaO jest ekspresowa ;), że Ją poproszę, żeby się chwilę wstrzymała z moim zamówieniem do czasu pojawienia się nowych zdjęć ;). Wkleję może link do tego bazarku - na pierwszej jest lista portali (50), na których będzie Dragonek, super by było, jakby Ktoś jeszcze chciał zrobić inne niż tamte portale - czym więcej, tym większa szansa dla Teosia :).
http://www.dogomania.pl/threads/223891-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-do-20.03.-na-tymczasy-oraz-kundelkow%C4%85-skarbonk%C4%99
OK. Sama się omotałam:) no i Beatki mi się też pomyliły:(