Jump to content
Dogomania

margoth137

Members
  • Posts

    12859
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by margoth137

  1. super, że się udało:) ja również chetnie tu wątku zobaczę zdjęcia z Lubania z nowym domownikiem:)
  2. ja już sama nie mam pomysłu, ale fanty mogę ofiarować jakby się któraś ciocia bazarku podjęła:)
  3. póki co to się będzie i tak na nowo ogłaszać:( domek gdzieś jest ten jedyny...tylko dla Teosia...
  4. pilnuj Światuś kiełkujących kwiatuszków, ładnie podlej, oznacz, żeby na osiedlu wiedzieli, że to twoje:)!! Śliczne wiosenne fotki i taki ciekawy dziadziuś tych kwiatuszków:)
  5. elegancki futrzak z Tedzika
  6. dacie radę:) życzę szerokiej drogi:) i czekam na relacje:)
  7. charczy...dławi się... Boże on musi cierpieć. Nie ma już nadziei?:( przytulam Cie mocną Rymuś:(
  8. podnoszę dziaduszka wiosennie:). cisza zero telefonów, zero maili:(
  9. i ja będę czekać na fotki:)
  10. Nuczka jest przekochana:)
  11. tylko co z deklaracjami:( mimo rozsyłania mało kto tu zagląda:(
  12. Okienko działa w Warszawie na Woli, niestety w Krakowie niewypaliło, brak pieniędzy itd. może kiedyś sie uda:)
×
×
  • Create New...