Jump to content
Dogomania

margoth137

Members
  • Posts

    12859
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by margoth137

  1. to są ludzie??? nie ma na takiego chyba określenia...:( Teofilku tak mało osób do Ciebie zagląda:(
  2. chciałam coś Pauruni ułożyć, nic mi nie wychodzi:(:(
  3. nic tylko 3mać kciuki za domek dla Romusia, żeby i taki kochany się znalazł
  4. ja to nawet nie mogę DT znaleźć, a BDT to chyba cud:(
  5. po weekndzie muszę się zebrać z paczką dla dziadka, za tydzień dziaduszek ma urodziny:)
  6. Zaglądam do chłopaków, pewnie gonią, wiosna prawie za oknem:)
  7. Państwo z Lubania to dopiero Wielkie Serducha!!! żeby tylko wszędzie takie domki były:) tak z innej beczki to się poryczałam i ztego powodu i z drugiego: okienko życia dla psów działa od wczoraj, a już tam znaleziono piatkę psów:(
  8. sprawa ciężka bo nastawili się na Liwie i nic z tego, a dziewczyny miały jeszcze któregoś z 3 Onków zaproponować, niewiem nic, bo cisza, a z telefonami się nie chce wtrącać:(
  9. zaglądam i tak się zastanawiam:( szkoda, że nie zabrali wtedy do Skawiny Ci Państwo Romusia:( to napewno Ci co Liwka miała do nich jechać, bo też 9 lat mieli dobermana tylko umarł na raka:(
  10. Ach:( Pani się załamie:( i boje się, że jak powiecie jej o tych Onkach to może być że pomyślą... a potem okaże się że nic z tego. Liwia miała być tą jedyną.... Tylko o co proszę to o tel. cioteczkę do tych Państwa, chyba, że już wiedzą:(
  11. już widzę wiosennego Świata na fotkach wśród kwiecia z wianuszkiem na głowie....myślę, że kolor mleczy do dziadzia pasuje:)
  12. no żeby Romusiowi szansa na domek nie przepadła:(
  13. nie chce się wtrącać:( Tyle co mogę tylko powiedzieć to, że domek w Skawinie nie wyobraża sobie, żeby nie przejechała :( najlepiej szybko podjąć decyzję, bo nie ma na co czekać i jakakolwiek by nie była:( chodzi przedwszystkim o psiaki:(
  14. właśnie otrzymałam wiadomość od Emiś i pozwolę sobie wkleić: cyt.: Jeśli chodzi o miejsce w domu, to najprawdopodobniej w ciągu najbliższych 2 tyg. coś powinno się zwolnić, ale wstępnie te domowe miejsca są zarezerwowane - zobaczymy, co będzie za 2 tyg, wtedy będę mogła powiedzieć coś więcej. Obecnie mam wolne miejsce w kojcu, ale psiaki, które tam przebywają muszą ważyć nie mniej, niż 18-20kg - mniejsze są w stanie przecisnąć się. Koszt pobytu dla bezdomniaka, to zwykle 10zł/doba. Nie są w to wliczone koszty wyżywienia/leczenia/transportu. Psiaki u siebie karmię BARFem, o ile nie ma przeciwwskazań zdrowotnych, lub suchą karmą, jeśli Opiekun tak woli. Koszt wyżywienia zależy od wagi psiaka.
  15. dzięki wielkie:) popatrzę, coś mi się od rana wszystko wiesza:( jeszcze tego brakuje, żeby net odmówił współpracy:( jakby już stanęło na hoteliku co będzie ciężkie, dobrze by było znaleźć coś w małopolsce:(
  16. mnie to już nerwy zaczynają puszczać:( tak strasznie jest mi go żal:(
×
×
  • Create New...