Dzisiaj pojawił się Pan chętny zaadoptować Rudego.
Dzwonił do Dexterki:
Całkiem miły, ciepło opowiadał o swoich psach. Ma dwa psy w domu i dwa na terenie firmy. Jeden niedawno mu odszedł i dlatego szuka drugiego. Rudy miałby mieszkać na terenie firmy w kojcu, budzie i razem z psią koleżanką. Właściciel twierdzi, że przebywa w firmie po 16 godzin i psy są wtedy najczęściej z nim w biurze. Na noc zostają same, mają otwartą przestrzeń do biegania.
Nie taki domek wymarzyłam sobie dla Rudego.
Zdecydowałyśmy z Dexterką, że szukamy dalej.
Chciałabym dla Rudego domu takiego jak ma Bruno vel Maniek :)
Z ogłoszeń Rudy ma 11-tu obserwatorów ;)
Poczekamy cierpliwie na TEN dom.