Jump to content
Dogomania

Javena

Members
  • Posts

    13692
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Javena

  1. [quote name='Agnieszka103']Przeliczę te moje wszystkie stałe deklaracje i jeszcze tu do Was zaglądnę. Może uda się przynajmniej te skromne 5 zł... Dam znać[/QUOTE] Agnieszko ,ja tez tylko 5 zł ,nie dam rady wiecej ,ale jak nas bedzie wiecej ,to sie uzbiera.
  2. Ja też jestem za sprawdzeniem hoteliku,ale powiem Wam szczerze, tego nikt nie jest w stanie przewidzieć. U AlinyS pieski zawożone były do domu ,wszyscy wszystko widzieli. Na zdjeciach psy szczesliwe ,zadowolone. Niestety ,okazało się ,ze jak ich juz było za dużo ,wyladowały w jakimś kurniku. Pazernosć ludzi nie zna granic.Nie chce tu sugerować ,że wszędzie tak jest. Mam nadzieję ,ze wszystko bedzie dobrze.
  3. [quote name='Javena']Wiecie co ,pobeczałam sie na amen po tych słowach. Ja Barika pamietam ,jak były próby zabrania go z pod tego płotu. potem już mi gdzies przepadł watek. Uważam ,że on właśnie tam znalazł raj na ziemi i swoją miłosć. Dzieki Figannie wpadłam tu z powrotem [FONT="Arial Black"]Od marca Barik ma ode mnie 10 zł stałej. Nie jest to duzo ,ale wiecej nie dam rady. WYBACZ BARIKU.[/FONT][/QUOTE] ................................................
  4. Jesli nie macie nic przeciw. Moge być skarbnikiem. Narazie mogę dać stałej 5 zł . Poprostu zbyt duzo mam deklaracji ,jak na bezrobotna.:(
  5. [url]http://oswiecim.olx.pl/gacus-cudowny-jamniczy-szczeniaczek-porzucony-w-schronisku-iid-326306475[/url] [url]http://tablica.pl/oferta/gacus-cudowny-szczeniaczek-porzucony-w-schronisku-IDPXYb.html[/url] [url]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Gacus-cudowny-jamniczy-szczeniaczek-porzucony-w-schronisku-W0QQAdIdZ360991962[/url] Sama coś tam skleciłam.:)
  6. Jacky u Iwoniam?? P.Danusia pytala o niego wczoraj . Bardzo jej było szkoda oddawać ,zeby nie ta sytuacja z cieczką........Owczarkowata sunia jest bardzo kochana,przytulaśna ,ale demolka..........:) Postaram się coś wymyslec ,żeby podjechac do Państwa zrobic zdjęcia i robić ogłoszenia. Jacky ma pare ogłoszeń ,ale zdjecia nie ciekawe.Sarenka ma ogłoszenia i jakos dziwnie stoi wszystko.
  7. Własnie ,chciałam Gacusiowi zrobić ogłoszenia ,ale nie wiem, co napisać. Nie ma żadnych szczegółow o nim. Reszta ma ogłoszenia.
  8. Zaglądam do Deniska ,rzadko pisze ,ale jestem. Chyba za dużo wątków chcę ogarnąć. Denisku ,trzymaj sie. Deklarację dopiero po 10 marca wysle. Nie mam teraz.:)
  9. [url]http://www.dogomania.pl/threads/222188-Zako%C5%84czony-Prosimy-pokochaj-nas..-)-do-15.02-.12-22.00?p=18530462#post18530462[/url] Jak dojda pieniądze .prosze odnotować to na tym wątku.:)
  10. [IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/3-1.jpg[/IMG] Nawet widać,ze nie zdązył całej flachy obalic. Jak juz sie napił ,to gdzie miał siku zrobic,przecież nie na swoje posłanko.:)
  11. Witam Tedusiu. Troche sie odwlekło w czasie ,ale napewno pojedziesz.
  12. Ja dostałam nr konta od Budrysek ,ale już dwa tygodnie temu mogły byc u Was. Przecież jak ktoś ma nr ,to mógł podrzucic. No,ale juz wysłane ,mysle ze we wtorek ,albo cudem w poniedziałek bedą.
  13. Wyróżniłam go na tablicy pl ,ale zapłaciłam dzisiaj ,to pewnie dopiero we wtorek dojdzie.
  14. Dzwoniłam do p.Asi. Jagusia jest super dziewczynką.;) Spała całą noc w koszyczku.;)Tylko dwa razy zrobiła siku ,ale na polku załatwia sie bezbłednie. :lol:Dostaje za to smaczki. Trafia sama do swojej klatki . Apetyt dopisuje.:lol: Zadomowiła sie od razu. Dzis miała test 20 -to min. :cool3:Państwo wyszli na cmentarz. Jagusia została sama i nic nie nabroiła. :-o Witała państwa medając ogonkiem:):multi:
  15. Niech choć w niedzielę odpocznie. Taka nerwówka nie działa korzystnie, zwłaszcza na dziecko . Wszystkim pieskom i tak nie pomoże.
  16. ALe się porobiło...... pieski kochaja Iwonkę i tyle. Współczuję. P. Danusia z przerażeniem do mnie zadzwoniła ,ze jakas pani Magda prosiła,żeby przewież pieska. Wystraszyła sie co to za p. Magda? Przecież Iwonka mówiła ,że jej przywiozą . Porostu myslała ,ze to zupełnie ktoś inny przywiózł jej psa. Już myslała,że za chwile ,wszyscy do niej będa psy przywozic. :) Sprawa się wyjasniła na szczeście. Sunia ,jest bardzo wesolutka ,merda ogonkiem jak sie do niej mówi .Rozlużniła sie ,rozłożyła na posłanku i widać ,że jest bardzo zadowolona. Natomiast Pusia jest zazdrosna. Jak ktoś sie zbliży do kolezanki ,natychmiast podbiega,żeby nią tez sie zainteresować.:)
  17. :-(:-(:-( to z radosci. Jednak Iwonka. Kochana Iwonka[URL=http://smayliki.ru/smilie-138693255.html][IMG]http://s2.rimg.info/9011c60291dc717127dbd67f6b082791.gif[/IMG][/URL]
  18. [quote name='nescca']Bywam często u Lilki. Jestem dlugo na dogomanii. świetnie znam Barika. Proszę o kontakt na mnie. Ale proszę...pamiętajcie o jednym. Barik bez Inki nie istnieje. Inka wyleczyła Jego psychikę i duszę. On nadal nie potrzebuje człowieka. Gdyby ktoś mądry i cierpliwy zaadoptował tę dwójkę..... to było by najlepsze rozwiązanie. Ja wiem ,że to trudne.....ale wiem ,że rozstanie z Nią pogrąży Barika na amen. Kiedy Inki nie ma w pobliżu.... Barik tężeje i wbija wzrok w miejsce w którym stracił Ją z oczu. Kocha Ją bezwzględnie.[/QUOTE] Wiecie co ,pobeczałam sie na amen po tych słowach. Ja Barika pamietam ,jak były próby zabrania go z pod tego płotu. potem już mi gdzies przepadł watek. Uważam ,że on właśnie tam znalazł raj na ziemi i swoją miłosć. Dzieki Figannie wpadłam tu z powrotem [FONT="Arial Black"]Od marca Barik ma ode mnie 10 zł stałej. Nie jest to duzo ,ale wiecej nie dam rady. WYBACZ BARIKU.[/FONT]
  19. Czekam z niepokojem na wiadomosci. Jak przyjmie Jagusia nowych właścicieli?
  20. [quote name='Roszpunka']Dziękuję pięknie za wizytę :loveu: Jagusia, pakuj się :multi::multi::multi:[/QUOTE] [FONT="Arial Black"][SIZE="4"]Ja dziękuję Figannie ,ze zechciała ze mną jechać .[/SIZE][/FONT]
  21. [quote name='Roszpunka']Dziękuję pięknie za wizytę :loveu: Jagusia, pakuj się :multi::multi::multi:[/QUOTE] Tak jest .pakuj to co najwazniejsze.Reszte dostaniesz :)
  22. Wizyta odbyła sie. Nawet przeciagła. Tak sie miło rozmawiało . Jednym zdaniem. ŻYCZE WSZYSTKIM PIESKOM TAKIEGO DOMU. Koszyczek pieska (*) nadal na swoim miejscu .Miseczka także ,tylko pieska nie ma. Oboje państwo zwierzolubni. Zdarzało sie nawet ,ze pan wychodził z jednym psem ,a wracał z dwoma. Bo jakiś nieszczesnik był głodny,wychudzony. Zaopiekowali sie i i szukali domów. Nawet z dobrym skutkiem. Pani szukała w naszym schronisku ,ale akurat nie było szczeniaków . Od wczoraj jest 5. Jagusia podbiła im serce i już o niczym innym nie mysla ,tylko o niej.Duzo jeżdzą w góry ,bo tam gdzies mają rodzine. Jagusia będzie podróżować.
  23. [quote name='eliza_sk']Haha a nie mówiłam ! [B] JAVENO - o której wizytka ?[/B][/QUOTE] O 17 ,30 mamy być u Państwa. CZY Z JAGUNIĄ WSZYSTKO W PORZĄDKU?
×
×
  • Create New...