Jump to content
Dogomania

Javena

Members
  • Posts

    13692
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Javena

  1. Owczusia Mika ma ogloszenia aktualne. Były telefony ,nawet jeden pan miał przyjechać ,zobaczyc ją,ale doszedł do wniosku ,że z Płazy do Mętkowa ,to trochę daleko. O Pusię też był tel.ale ja jej nie robiłam ogłoszeń. Pilniejsza jest Mika ,bo ona musi miec kogos ,kto ją troszke podszkoli. Jak tylko zostaje sama,wszystko gryzie. Państwo martwią sie troche ,bo za jakiś czas musza jechać do Krakowa ,a jej się nie da zostawic. Pusia natomiast gryzie wszystkich ,kto tylko się zbliży do niej .Nie da się pogłaskać . Tylko Pan jest najwaznieszy. Gufiś jest cudowny,ale nie zazdroszczę Ci Iwonko ,jest to ogrom zajęcia.
  2. Kurcze,to już kolejny dom tymczasowy ,który zawiódł. Co sie z tymi ludzmi dzieje. Czy to naprawde chodzi tylko o branie kasy .Przeciez ten dom był znany na dogo. Coraz mniej zaczynam ufac ludziom. Jakie to smutne.:(
  3. Tak,tak prosimy o zdjęcia.
  4. [FONT=arial black][COLOR=#800000][SIZE=3]jednorazowo [/SIZE][/COLOR][/FONT] Kamos [B]10 zł[/B] Masza44 [B]25 zł [/B]Schroniskowiec -[B]15 zł [/B]Jolanta D -Pruszków [B]15 zł [/B]Justyna Lipnicka [B]20 zł [/B]Marek -Wojciech D. Kraków[B] 210 zł [/B]Lidia Sz. Wieliszew[B] 15 zł [/B]Agnieszka W. Łódz. Na transport [B]120 zł [/B]Aneta K. Daleszyce [B]15 zł [/B]Rajmund N. Boguszów [B]10,13 [/B]Kinga K. Warszawa [B]40 zł [/B]Roksana K. Krupski Młyn [B]40 zł [/B]bluesky26 i Mafia [B]30 zł [/B]Agnieszka W Piła[B] 30 zł [/B]Karolina Murdzia [B]100 zł [/B]Bakusiowa [B]20 zł [/B]Agnieszka Z. Poznań[B] 50 zł [/B] [B]765,13 zł [/B] [COLOR=#800000][FONT=arial black]Deklaracja stała marzec [/FONT][/COLOR] AniaJ. i Podaj Łapę [B]20 zł [/B]Margaretta B Łódz [B]30 zł[/B] Agnieszka W .Łódz zapewne z Fb. [B]-30zł[/B] cyga fryga - [B]10zł [/B]Javena [B]5zł[/B] Vege Inicjatywa[B] 50 zł [/B]Ewu [B]10 zł [/B]ulka 1108 [B]10 zł [/B] Agnieszka 103- [B]5zł [/B] Agnieszka K -[B]15 zł [/B]Marcjanna G. Fb [B]30 zł [/B]Kinga K. Fb[B] 20 zł [/B] [B]235 zł [/B] [COLOR=#800000][FONT=arial black] Z bazarku od Terra[/FONT][/COLOR] - [B]42 zł [/B] [FONT=arial black][COLOR=#a52a2a]Z bazarku od Annaa [/COLOR][SIZE=3]75 zł 117 zł [/SIZE][/FONT] [SIZE=4]Razem .................1117,13 - 570 zł = 547,13 [COLOR=#ff0000] [/COLOR][/SIZE] [FONT=arial black][COLOR=#800000]120 zł[/COLOR][/FONT][B] WYSŁANE ZA TRANSPORT. [COLOR=#ff0000][SIZE=4] [/SIZE][/COLOR][/B] [B]300zł ZA HOTEL [/B]- [COLOR=#ff0000][SIZE=4] [/SIZE][/COLOR] [B]100 zł na szczepienie i konsultacje. [COLOR=#ff0000][SIZE=4] [/SIZE][/COLOR][/B] [B]50 zł[/B] [B]wysłane na leki [/B] [B]Zostało[SIZE=4] 547,13 [/SIZE][/B]
  5. Szczerze mówiąc ,nic z tego nie rozumiem. Gdzie on był do tej pory? W domu tymczasowym? Jakos tak biedniutko wyglada. Pysio wyciągniete. Chudawy.Nie sledziłam wątku ,bo poprostu brak czasu.
  6. [quote name='Karilka'] Dzisiaj rano wyczesalam z niego reklamówke sierści. Wiosna :) Wyliczyłam, że mam Śnieżnych 37zł. Czy kupić mu krople "swietlik", omega 3 i luteine? To oczywiście tylko "wspomagacze" ale uważam, że powinny pomóc w leczeniu oczu. Staram się mu doczyścic zacieki ale idzie dość opornie. Jutro idziemy na spacer dogomaniacki jeśli pogoda dopisze . Mam nadzieję, że ktoś porobi zdjęcia i oprócz tego napisze coś tutaj o tym białym urwisie.:)[/QUOTE] Jesli tylko wystarczy ,to kup. Zdrowie jest wazne. Melduj jesli coś bedzie potrzebne.
  7. Ogłoszenia ma. Przynajmniej te u mnie . Ma ponawiane.
  8. [quote name='_Aga_']Miałam przed chwilą kolejny (trzeci) telefon w sprawie Balbinki.. Niestety - znów do starszej pani.. Muszę jej chyba zmienić ogłoszenia, bo Balbina nie nadaje się do starszej pani.. Ona raczej do młodych ludzi, aktywnych.. Uwielbia spacerować, wszystkiego jest ciekawa, spuszczona ze smyczy śmiga jak strzała, zachowuje się jak szczeniak.. I straszliwie ciągnie na smyczy. Jest bardzo silna. Kiedy wychodzimy na spacer, wiedzą chyba wszyscy sąsiedzi, tak szczeka.. z radości ;) Trzeba uważać - rzuca się na każdego zwierzaka.. Kiedyś przechodziliśmy obok starszego dziecka, które chciało ją pogłaskać - skoczyła z zębami.. Ma takie momenty, że podczas całego spaceru jest strasznie podniecona i wtedy nie da się jej uspokoić, trzeba pilnować, by nikogo nie capnęła... A czasem jest bardzo spokojna, chodzi powoli, węszy...[/QUOTE] W TAKIM RAZIE ,NIE JEST WESOŁO. Będzie ją ciezko wyadoptowac. Ja ponawiałam jej kilka ogłoszeń , ale nie podawałam wieku. Pisałam tylko,że nie jest już szczeniakiem .Ona pewnie ze strachu ,że znowu trafi w inne miejsce. Ja też mam takiego awanturnika. Choc dopiero podwóch latach przestał atakować ludzi ,ale psom nie odpuszcza.
  9. Jemu też zaczyna sie podobac u Karilki:evil_lol:
  10. Śnieżek spada i nie mogę go znależc.
  11. Doszła wpłata z bazarku od [B]Terra.[/B] [B][COLOR="#8b0000"]42 zł[/COLOR][/B] .Bardzo dziękujemy. od [B]Agnieszki Z[/B]. Poznań Fb. [SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]50 zł [/COLOR][/SIZE] [SIZE="4"][COLOR="#8b0000"] 380,13 +95 zł= 475,13 [/COLOR][/SIZE]
  12. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-6VsSSU4wrZY/T29k_WAr7fI/AAAAAAAALDU/k31xZ9kt4tg/s720/IMG_0950%2520%255B800x600%255D.JPG[/IMG] To zdjecie mnie tak rozczuliło ,aż mi się łzy zakreciły. Cudowny widok.
  13. Kochany Tedi. Widać ,ze szczęsliwy.
  14. [quote name='Karilka']Tak, ja to wiem ale nie zabrałam klatki ze sobą na wieś - chodzi cały czas luzem. Bałam się, że wskoczy na łóżko na którym śpi Dolar i będzie awantura. Dlatego dostał własną rezydencje. Ogólnie to jest cały czas ze mną. Chodzimy wszędzie razem. Wszyscy. Śnieżek poznaje nowych ludzi i nowe sytuacje non stop. I cały czas mnie pilnuje :). To bardzo miłe.[/QUOTE] Wszystkiego musi sie uczyć....:)
  15. [quote name='Karilka']Nieśmiertelnik ma Dolarowy ale z moim adresem i numerem telefonu. W nocy przeżywał, że zamknęłam się w pokoju. Dostał własny pokój + korytarz + łazienke + kuchnie i nadal było mu źle :). Nie wiem jaką on tą bude w polu miał. Może tylko z zewnątrz trzy deski na krzyż a w środku Szeraton? :)[/QUOTE] On chce być przy Tobie. Boi sie zostawać sam...
  16. [B]Wysłałam[/B] [B][COLOR="#8b0000"]50 zł .[/COLOR][/B] [B][COLOR="#8b0000"]430 ,13 zł - 50 =[SIZE="4"] 380 ,13 [/SIZE]zostało[/COLOR][/B]
  17. Obejrzałoby się jakieś fotusie.:)
  18. [quote name='terra']Bazarek dla Śnieżka zakończył się. Udało się zebrać 42 zł. Proszę o podanie konta na które mam przelać kaskę.[/QUOTE] Już wysyłam.
  19. Wysłałam Tediemu [COLOR="#8b0000"][FONT="Arial Black"]15 zł[/FONT][/COLOR] z bazarku kwiatowego. Niestety ,tylko tyle.Wybacz Tedi.
  20. [B]15 zł z bazarku wysłane . Powinny być w poniedziałek. Jak dojda prosze dać znać na wątek bazarku.[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/223882-POCZTA-KWIATOWA-DZIA%C5%81A-OD-NOWA.Do-20-03.godz22-00[/url]
  21. Budryska nie ma . W takim razie wysyłam [COLOR="red"]50 zł[/COLOR] na bierzące potrzeby. Trzeba go leczyć.
  22. [quote name='roma_121']dzisiaj odwiedzam Alladynka trzymajcie kciuki ;)[/QUOTE] [B]Jak po odwiedzinach ? Jak sie Alladynek czuje?[/B]
  23. Dziś doszła wpłata od [B]Marcjanny G.[/B] Fb. [B][COLOR="red"]30 zł [/COLOR][/B]stała.Dziekujemy bardzo. [B]Kinga K [/B].Fb [SIZE="4"][COLOR="red"] 20 zł[/COLOR][/SIZE] stała. Aktualny stan konta [FONT="Arial Black"][COLOR="#8b0000"]430,13 zł[/COLOR][/FONT]
  24. [quote name='iwoniam'] Przesyłam Ci nr konta na PW. Szkoda, że nikt nie chciał kwiatuszków.. Był telefon o Owczusię, podałam nr do pani Danusi, ale pewnie ktoś założył, że jak ja mu na "prezentację" suni nie dowiozę to mu się nie chce. Czy coś się dzieje? Czy sunia coś nabroiła? Najwięcej telefonów jest o Biancę.[/QUOTE] Nic się nie stało ,moze nie chce powiedzieć. Tego nie wiem. Twierdzi tylko ,że zaczyna sie za bardzo przyzwyczajać do niej, a one do nich .Potem będzie cieżko je wyadoptowac. Moze tez są zmęczeni taka ilością zwierzat.:cool3:
×
×
  • Create New...