Jump to content
Dogomania

Javena

Members
  • Posts

    13692
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Javena

  1. [quote name='matahari81'][b][color=#ff0000]pinek ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/color][/b][/quote] tak ,wiem .śledzę na bieżąco stronke
  2. Rozmawiałam z pania ,która pracuje u nas w banku . Mieszka we wsi. Widziała własnie tą sunie . Też mówi ,że taka chuda. Dzis ja już widziała u Was . Podobno tak się łasiła do Pana. Lizała ,z wdzięcznosći ,że ktoś dał jej wreszcie jesć.Ma się popytać ,czy czasem gdzies, ktoś jej nie szuka.
  3. [URL]http://www.oswiecimiak.pl/index.php?nr=22986&src=aktywacja[/URL] [URL]http://tablica.pl/oferta/znaleziona-owczarka-collie-szuka-wlasciciela-lub-nowego-domu-ID1n8c7.html[/URL] [url]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-zgubiono-znaleziono-Owczarka-COLLIE-Szuka-wlasciciela-lub-nowego-domu-W0QQAdIdZ400453431[/url]
  4. Moze porobic ogłoszenia na zaginionych . Jak długo sie błakała.? Wiadomo? Mogłabym wydrukowac kilka ogłoszeń . Moze komuś zginęła ?
  5. Barb, moim zdaniem usuneli Ci ogłoszenie z tego powodu ,że napisałas [B]Na nowy dom czeka również siostra Kowu - Erinka (ostatnie zdjęcie). Jej ogłoszenia również można znaleźć w sieci pod tytułem : "Erinka - długowłosa kocia piękność szuka swojego własnego kąta."[/B] Wzieli to za to samo ogłoszenie. Ja tez miałam taki przypadek . Napisałam do nich i po przeczytaniu ,przeprosili.
  6. [quote name='malgoska'] a my witamy niedzielnie:) [IMG]http://desmond.imageshack.us/himg687/scaled.php?server=687&filename=dsc02254xs.jpg&res=landing[/IMG][/quote] ale śliczne maleństwo.
  7. Bazarek dla Czakiego. Tylko tak mogę pomóc. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230009-Ściereczki-bluzeczki-buciki-dla-Czakiego-do-7-08-2012?p=19437004#post19437004[/url]
  8. [quote name='Malgoska']jakie wydarzenie? dasz link?[/QUOTE] [url]http://www.facebook.com/events/163328643802678/[/url]
  9. Zrobiłam wydarzenie na fb. Moze sie udało ? Szczerze mówiac poruszam sie tam na oślep.:)
  10. Miałam pytanie o psiaki z Allegratki. Prosiłam ,żeby dzwoniła pod wskazany nr. Czy ktos dzwonił?
  11. Wysłałam kudłaczkowi deklaracje.[B] Co ,wybory jakies były? [/B]
  12. [quote name='hotel_lilki']Komu wysłac zdjęcia,żeby zamieścić na dogo...w weekend obliczę zadłużenie...[/QUOTE]Mnie możesz wysłac [email][email protected][/email] Wysłałam Barikowi [B]20 z[/B]ł .Deklaracja lipiec i jednorazowo [B]10 zł[/B]
  13. [quote name='trewq']A to pisałam akurat na priv :) Niestety, na nadziejach się skończyło. Piękny podwarszawski domek z ogrodem, ale pani uznała, że jednak Zuzia to nie to. Szkoda, bo wyglądało to jak prawdziwy, psi raj. Szukam dalej, wieszam ogłoszenia też papierowe. Chcę powiesić kilka w dzielnicach, gdzie są domy jednorodzinne, może ktoś przechodząc zakocha się w Zuzi. Szczególnie, ze ona po sterylizacji niesamowicie się zmieniła - jest dużo spokojniejsza, skończyły się ataki agresji, pięknie chodzi na smyczy od kiedy używamy szelek.[/QUOTE] Ach,być może ,że na priv. Kurcze ,można sie zakręcic.:) Uda sie, napewno.....
  14. Nie wiem ,czy wcieło posty,ale wydawało mi sie ,że pisałas o jakimś domku i że, być może te umowy się przydadza. Czy cos pokręciłam ?
  15. Wysłałam [B]45 zł[/B] . Jak dojdą prosze o info na wątku bazarku. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228585-HOROSKOP-CELTYCKI-ZAKOŃCZONY-Do-12-07-22-00[/URL]
  16. Niestety ,film jest prywatny. Nie da sie obejrzeć.
  17. Na poczatku wątku podała taki nr.[B]785-951-736 Edit. Niestety, narazie nie osiagalny. [/B]
  18. [quote name='Javena']NA JAKIE KONTO PRZESŁAC KSENI PIENIĄZKI Z BAZARKU? BĘDZIE 44ZŁ . JEDNA OSOBA NIE WPŁACIŁA ,ALE NIE BEDĘ CZEKAĆ. MOŻE WYJECHAŁA? JESLI DOJDZIE TO WYŚLE. PROSZE O POTWIERDZENIE WPŁATY NA WĄTKU BAZARKU. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228585-HOROSKOP-CELTYCKI-ZAKOŃCZONY-Do-12-07-22-00[/URL][/QUOTE] [B]Czy pieniądze z bazarku wysłac na konto ,które jest powyżej?? [/B]
  19. W Nowej Hucie może [B]Wtatara[/B] się zgodzi zrobić wizytę,ona w tym jest fachowcem.
  20. Wysłane 35 zł 5zł ode mnie. Nic wiecej nie moge:(
  21. Nie czekałam na odpowiedz. Wysłałam na konto Piechci.
  22. Gmoszczak z bazarku będzie miał 30 zł . Prosze o nr konta i potwierdzenie wpłaty na wątku.Szkoda,że nie wiecej ,ale trudno. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229259-KONIEC-Nowe-buty-klapki-firmy-converse-15-07-22-00[/URL]
  23. NA JAKIE KONTO PRZESŁAC KSENI PIENIĄZKI Z BAZARKU? BĘDZIE 44ZŁ . JEDNA OSOBA NIE WPŁACIŁA ,ALE NIE BEDĘ CZEKAĆ. MOŻE WYJECHAŁA? JESLI DOJDZIE TO WYŚLE. PROSZE O POTWIERDZENIE WPŁATY NA WĄTKU BAZARKU. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228585-HOROSKOP-CELTYCKI-ZAKOŃCZONY-Do-12-07-22-00[/url]
  24. Pieniążki z bazarku mam wysłać na konto ,które jest na początku wątku?? Wysyłam tyle ile jest czyli 44 zł .Basik ma dodatkowe 10 zł. Będzie [B]54zł PROSZE O POTWIERDZENIE WPŁATY NA WĄTKU BAZARKU. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228585-HOROSKOP-CELTYCKI-ZAKOŃCZONY-Do-12-07-22-00[/url] [/B]
×
×
  • Create New...