Boze ,te zdjecia mnie dobiły. Tyle tej biedy. Sama pisałam do ponad setki dogomaniaków o deklaracje chocby 5 zł. na nasza Dylanke i udało sie. .......Deklaruje 5zł, :( więcej nie mogę ,jak wiekszosć z nas zadeklarowani po szyje.Jednak spac tej nocy nie będę mogła,po tym co tu zobaczyłam.Nawet kocyka piesek nie ma.