Z mojego bazarku książkowego [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235018-Koniec-Rozliczam-Książki-kryminały-do16-11-2012[/URL] zebrało się 66zł dla maluchów.
Aniu podaj mi nr konta bo wykasowałam wszystkie wiadomości ze skrzynki.
edit. Już przelew poszedł
Właśnie przelałam dla Dosi 66 zł z bazarku książkowego
Magda, jak kaska doleci, potwierdź na wątku bazarkowym http://www.dogomania.pl/forum/threads/235018-Koniec-Rozliczam-Ksi%C4%85%C5%BCki-krymina%C5%82y-do16-11-2012 :)