Jump to content
Dogomania

oska1983

Members
  • Posts

    3433
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by oska1983

  1. Lolek się rozkręca :)
  2. A ja dziś byłam w fundacji Bernardyn i widziałam się z Beniem - Kacperkiem :) który próbował mi wygryźć tyłek :D dobrze że Pani z fundacji trzymała go na smyczy :) Warunki ma super i bardzo fajnych ludzi koło siebie, to zresztą pewnie wiecie. Także udało si e "maluszkowi".
  3. reszta też, tak z doskoku :)
  4. Super :) należało jej się
  5. no to będziemy mieszkać z Beniem w jednym mieście ;D może uda się kiedyś spotkać
  6. ale on jest słodziutki, do wycałowania w tą mordkę :P
  7. coś mi się wydaje że oba labki już długo nie posiedzą u Aikowo :)
  8. O matko, to Łasku jest fundacja jakaś dla bernardynów? MIeszkam tu ponad 20 lat i nie wiedziałam :D
  9. zapraszamy na wątek znalezionego czarnego labradorka [url]http://www.dogomania.pl/threads/2244...%C4%99-(w-DT)-[/url]!
  10. zapraszamy na wątek znalezionego czarnego labradorka http://www.dogomania.pl/threads/2244...%C4%99-(w-DT)-!
  11. zapraszamy na wątek znalezionego czarnego labradorka [url]http://www.dogomania.pl/threads/224408-Lucyfer-czarny-jak-smo%C5%82a-mix-labradora-PILNIE-szuka-DS-i-zbiera-na-karm%C4%99-(w-DT)-[/url]!
×
×
  • Create New...