-
Posts
3433 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by oska1983
-
Wszystkie psiaki mają już domy- temat do zamknięcia
oska1983 replied to Cień Nadziei's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na wątek zachęcający do głosowania na Fundację Bernardyn w ankiecie krakvetu na kwiecień 2013r. Proszę o przybywanie i podrzucanie , to dla nas bardzo ważne [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242488-Fundacja-Bernardyn-pom%C3%B3%C5%BCcie-im-wygra%C4%87-karm%C4%99-w-ankiecie-Krakvetu-do-ko%C5%84ca-kwietnia"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242488-Fundacja-Bernardyn-pom%C3%B3%C5%BCcie-im-wygra%C4%87-karm%C4%99-w-ankiecie-Krakvetu-do-ko%C5%84ca-kwietnia[/URL] no i jednocześnie prosze o głos na bernardyny w ankiecie krakvetu :) instrukcja na w/w wątku -
Tami już nie walczy :( Lola prosi o wsparcie na leki i karmę .
oska1983 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Jest [URL]https://www.facebook.com/events/579961998688459/[/URL] a który benek jest z Tomaszowa? jutro jak pogoda będzie lepsza niż teraz to się wybiorę do bernardynów :) to mogę pozdrowić -
Zapraszam na wątek zachęcający do głosowania na Fundację Bernardyn w ankiecie krakvetu na kwiecień 2013r. Proszę o przybywanie i podrzucanie , to dla nas bardzo ważne [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242488-Fundacja-Bernardyn-pom%C3%B3%C5%BCcie-im-wygra%C4%87-karm%C4%99-w-ankiecie-Krakvetu-do-ko%C5%84ca-kwietnia"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242488-Fundacja-Bernardyn-pom%C3%B3%C5%BCcie-im-wygra%C4%87-karm%C4%99-w-ankiecie-Krakvetu-do-ko%C5%84ca-kwietnia[/URL] no i jednocześnie prosze o głos na bernardyny w ankiecie krakvetu :) instrukcja na w/w wątku
-
Psy odebrane, są dt, potrzebne choćby najmniejsze deklaracje!!!
oska1983 replied to Randa's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na wątek zachęcający do głosowania na Fundację Bernardyn w ankiecie krakvetu na kwiecień 2013r. Proszę o przybywanie i podrzucanie , to dla nas bardzo ważne [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242488-Fundacja-Bernardyn-pom%C3%B3%C5%BCcie-im-wygra%C4%87-karm%C4%99-w-ankiecie-Krakvetu-do-ko%C5%84ca-kwietnia"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242488-Fundacja-Bernardyn-pom%C3%B3%C5%BCcie-im-wygra%C4%87-karm%C4%99-w-ankiecie-Krakvetu-do-ko%C5%84ca-kwietnia[/URL] no i jednocześnie prosze o głos na bernardyny w ankiecie krakvetu :) instrukcja na w/w wątku -
Amor trafił do DS, teraz już za TM........
oska1983 replied to IKA & SONIA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Witam. Zapraszam na wątek zachęcający do głosowania na Fundację Bernardyn w ankiecie krakvetu na kwiecień 2013r. Proszę o przybywanie i podrzucanie , to dla nas bardzo ważne http://www.dogomania.pl/forum/threads/242488-Fundacja-Bernardyn-pom%C3%B3%C5%BCcie-im-wygra%C4%87-karm%C4%99-w-ankiecie-Krakvetu-do-ko%C5%84ca-kwietnia no i jednocześnie prosze o głos na bernardyny w ankiecie krakvetu :) instrukcja na w/w wątku -
Alarm! Zwierzęta z lubawki.Nie mamy już za co leczyć. Pomocy
oska1983 replied to Ladymonia0610's topic in Już w nowym domu
Witam. Zapraszam na wątek zachęcający do głosowania na Fundację Bernardyn w ankiecie krakvetu na kwiecień 2013r. Proszę o przybywanie i podrzucanie , to dla nas bardzo ważne [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242488-Fundacja-Bernardyn-pom%C3%B3%C5%BCcie-im-wygra%C4%87-karm%C4%99-w-ankiecie-Krakvetu-do-ko%C5%84ca-kwietnia"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242488-Fundacja-Bernardyn-pom%C3%B3%C5%BCcie-im-wygra%C4%87-karm%C4%99-w-ankiecie-Krakvetu-do-ko%C5%84ca-kwietnia[/URL] no i jednocześnie prosze o głos na bernardyny w ankiecie krakvetu :) instrukcja na w/w wątku -
zalozylam tez wątek zachęcający do głosowania na bernardyny. Przybywajcie, podbijcie do góry [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242488-Fundacja-Bernardyn-pom%C3%B3%C5%BCcie-im-wygra%C4%87-karm%C4%99-w-ankiecie-Krakvetu-do-ko%C5%84ca-kwietnia"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242488-Fundacja-Bernardyn-pom%C3%B3%C5%BCcie-im-wygra%C4%87-karm%C4%99-w-ankiecie-Krakvetu-do-ko%C5%84ca-kwietnia[/URL]
-
Tami już nie walczy :( Lola prosi o wsparcie na leki i karmę .
oska1983 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
kocchani,w tym miesiącu karmę na krakvecie ma szansę wygrać Fundacja Bernardyn z Łasku . Idziemy "łeb w łeb" z kocim domem tymczasowym. To są psy ważące ponad 50 kg, jest ich ok 120, więc jedzenia miesięcznie potrzeba bardzo dużo ...prosimy o pomoc.. -
Miłośnicy Bernardynów wię również Marcinka. W tym miesiącu karmę na krakvecie ma szansę wygrać Fundacja Bernardyn z Łasku . Idziemy "łeb w łeb" z kocim domem tymczasowym. Jeśli chcesz i możesz pomóc - prosimy. To są psy ważące ponad 50 kg, jest ich ok 120, więc jedzenia miesięcznie potrzeba bardzo dużo ...
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
oska1983 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
KOchani, w tym miesiącu karmę na krakvecie ma szansę wygrać Fundacja Bernardyn z Łasku . Idziemy "łeb w łeb" z kocim domm tymczasowym. Kto może i chce pomóc - prosimy. Kto już głosował wie, że zabiera to parę chwil :) -
*Pabianice* sunia po skomplikowanym złamaniu łapy. MA DS
oska1983 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
KOchani, w tym miesiącu karmę na krakvecie ma szansę wygrać Fundacja Bernardyn z Łasku . Idziemy "łeb w łeb" z kocim domm tymczasowym. Kto może i chce pomóc - prosimy. -
*Pabianice* sunia po skomplikowanym złamaniu łapy. MA DS
oska1983 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i46.tinypic.com/v9vl1.jpg[/IMG] W górce pabianickiej, 13.04.2013 zaginął czarny zarośnięty sznaucerek, pies. Miał tylko obróżkę przeciwpchelną. Pies nie mam kilku zębów. Gdyby ktoś go widział, proszę o kontakt 668142172 -
W górce pabianickiej w sobotę 13.04.2013 zaginął czarny pies sznaucer miniaturka, teraz bardzo zarośnięty. Miał tylko obróżkę przeciwpchelną ( bo uciekł z podwórka), nie ma kilku górnych zębów. Gdyby ktoś go widział, albo trafił do schroniska proszę o kontakt 668142172 [IMG]http://i46.tinypic.com/v9vl1.jpg[/IMG]
-
czekamy dygocząc :D
-
hhehe no właśnie :) to chyba najbardziej oczekiwana adopcja dogo
-
no to ja też. Dziś mam super stresujący dzień więc podygoczę z Wami
-
trzymam kciuki nieustannie
-
Tami już nie walczy :( Lola prosi o wsparcie na leki i karmę .
oska1983 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
fajnie że chociaż jeden poszedł do domku :D -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
oska1983 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
o ja cię kręcę :D:D:D:D fajnie że ma domek, teraz czas na Lolka -
Tami już nie walczy :( Lola prosi o wsparcie na leki i karmę .
oska1983 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Sklep z karmą już wysłał zamówienie ze 2 dni temu, dajcie znać jak dojdzie :) -
wysyłam deklarację na kwiecień i mam nadzieję że już ostatnią i Dosia pójdzie do domku ;)
-
Tami już nie walczy :( Lola prosi o wsparcie na leki i karmę .
oska1983 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
zamówiłam takiego zwykłego boscha 22kg +8kg batonów żeby paczka miała 30kg . Na paczce ma być napisane "dla wyżłów"