Jump to content
Dogomania

oska1983

Members
  • Posts

    3433
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by oska1983

  1. Zapraszam na wątek zachęcający do głosowania na Fundację Bernardyn w ankiecie krakvetu na kwiecień 2013r. Proszę o przybywanie i podrzucanie , to dla nas bardzo ważne [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242488-Fundacja-Bernardyn-pom%C3%B3%C5%BCcie-im-wygra%C4%87-karm%C4%99-w-ankiecie-Krakvetu-do-ko%C5%84ca-kwietnia"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242488-Fundacja-Bernardyn-pom%C3%B3%C5%BCcie-im-wygra%C4%87-karm%C4%99-w-ankiecie-Krakvetu-do-ko%C5%84ca-kwietnia[/URL] no i jednocześnie prosze o głos na bernardyny w ankiecie krakvetu :) instrukcja na w/w wątku
  2. Jest [URL]https://www.facebook.com/events/579961998688459/[/URL] a który benek jest z Tomaszowa? jutro jak pogoda będzie lepsza niż teraz to się wybiorę do bernardynów :) to mogę pozdrowić
  3. Zapraszam na wątek zachęcający do głosowania na Fundację Bernardyn w ankiecie krakvetu na kwiecień 2013r. Proszę o przybywanie i podrzucanie , to dla nas bardzo ważne [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242488-Fundacja-Bernardyn-pom%C3%B3%C5%BCcie-im-wygra%C4%87-karm%C4%99-w-ankiecie-Krakvetu-do-ko%C5%84ca-kwietnia"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242488-Fundacja-Bernardyn-pom%C3%B3%C5%BCcie-im-wygra%C4%87-karm%C4%99-w-ankiecie-Krakvetu-do-ko%C5%84ca-kwietnia[/URL] no i jednocześnie prosze o głos na bernardyny w ankiecie krakvetu :) instrukcja na w/w wątku
  4. Zapraszam na wątek zachęcający do głosowania na Fundację Bernardyn w ankiecie krakvetu na kwiecień 2013r. Proszę o przybywanie i podrzucanie , to dla nas bardzo ważne [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242488-Fundacja-Bernardyn-pom%C3%B3%C5%BCcie-im-wygra%C4%87-karm%C4%99-w-ankiecie-Krakvetu-do-ko%C5%84ca-kwietnia"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242488-Fundacja-Bernardyn-pom%C3%B3%C5%BCcie-im-wygra%C4%87-karm%C4%99-w-ankiecie-Krakvetu-do-ko%C5%84ca-kwietnia[/URL] no i jednocześnie prosze o głos na bernardyny w ankiecie krakvetu :) instrukcja na w/w wątku
  5. Witam. Zapraszam na wątek zachęcający do głosowania na Fundację Bernardyn w ankiecie krakvetu na kwiecień 2013r. Proszę o przybywanie i podrzucanie , to dla nas bardzo ważne http://www.dogomania.pl/forum/threads/242488-Fundacja-Bernardyn-pom%C3%B3%C5%BCcie-im-wygra%C4%87-karm%C4%99-w-ankiecie-Krakvetu-do-ko%C5%84ca-kwietnia no i jednocześnie prosze o głos na bernardyny w ankiecie krakvetu :) instrukcja na w/w wątku
  6. Witam. Zapraszam na wątek zachęcający do głosowania na Fundację Bernardyn w ankiecie krakvetu na kwiecień 2013r. Proszę o przybywanie i podrzucanie , to dla nas bardzo ważne [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242488-Fundacja-Bernardyn-pom%C3%B3%C5%BCcie-im-wygra%C4%87-karm%C4%99-w-ankiecie-Krakvetu-do-ko%C5%84ca-kwietnia"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242488-Fundacja-Bernardyn-pom%C3%B3%C5%BCcie-im-wygra%C4%87-karm%C4%99-w-ankiecie-Krakvetu-do-ko%C5%84ca-kwietnia[/URL] no i jednocześnie prosze o głos na bernardyny w ankiecie krakvetu :) instrukcja na w/w wątku
  7. zalozylam tez wątek zachęcający do głosowania na bernardyny. Przybywajcie, podbijcie do góry [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242488-Fundacja-Bernardyn-pom%C3%B3%C5%BCcie-im-wygra%C4%87-karm%C4%99-w-ankiecie-Krakvetu-do-ko%C5%84ca-kwietnia"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242488-Fundacja-Bernardyn-pom%C3%B3%C5%BCcie-im-wygra%C4%87-karm%C4%99-w-ankiecie-Krakvetu-do-ko%C5%84ca-kwietnia[/URL]
  8. kocchani,w tym miesiącu karmę na krakvecie ma szansę wygrać Fundacja Bernardyn z Łasku . Idziemy "łeb w łeb" z kocim domem tymczasowym. To są psy ważące ponad 50 kg, jest ich ok 120, więc jedzenia miesięcznie potrzeba bardzo dużo ...prosimy o pomoc..
  9. Miłośnicy Bernardynów wię również Marcinka. W tym miesiącu karmę na krakvecie ma szansę wygrać Fundacja Bernardyn z Łasku . Idziemy "łeb w łeb" z kocim domem tymczasowym. Jeśli chcesz i możesz pomóc - prosimy. To są psy ważące ponad 50 kg, jest ich ok 120, więc jedzenia miesięcznie potrzeba bardzo dużo ...
  10. słuchajcie, w tym miesiącu karmę na krakvecie ma szansę wygrać Fundacja Bernardyn z Łasku . Idziemy "łeb w łeb" z kocim domem tymczasowym. Jeśli mozecie pomóc - prosimy.
  11. KOchani, w tym miesiącu karmę na krakvecie ma szansę wygrać Fundacja Bernardyn z Łasku . Idziemy "łeb w łeb" z kocim domm tymczasowym. Kto może i chce pomóc - prosimy. Kto już głosował wie, że zabiera to parę chwil :)
  12. Kochani, w tym miesiącu karmę na krakvecie ma szansę wygrać Fundacja Bernardyn z Łasku . Idziemy "łeb w łeb" z kocim domem tymczasowym. Kto może i chce pomóc - prosimy.
  13. KOchani, w tym miesiącu karmę na krakvecie ma szansę wygrać Fundacja Bernardyn z Łasku . Idziemy "łeb w łeb" z kocim domm tymczasowym. Kto może i chce pomóc - prosimy.
  14. [IMG]http://i46.tinypic.com/v9vl1.jpg[/IMG] W górce pabianickiej, 13.04.2013 zaginął czarny zarośnięty sznaucerek, pies. Miał tylko obróżkę przeciwpchelną. Pies nie mam kilku zębów. Gdyby ktoś go widział, proszę o kontakt 668142172
  15. Dziewczyny, w Górce Pabianickiej zaginął piesek sznaucer mini, czarny, bardzo zarośnięty po zimie. Miał tylko obróżkę przeciwpchelną. Pies nie ma kilku górnych zębów. To pies mojej koleżanki. Mój nr tel 668142172 [IMG]http://i46.tinypic.com/v9vl1.jpg[/IMG]
  16. W górce pabianickiej w sobotę 13.04.2013 zaginął czarny pies sznaucer miniaturka, teraz bardzo zarośnięty. Miał tylko obróżkę przeciwpchelną ( bo uciekł z podwórka), nie ma kilku górnych zębów. Gdyby ktoś go widział, albo trafił do schroniska proszę o kontakt 668142172 [IMG]http://i46.tinypic.com/v9vl1.jpg[/IMG]
  17. czekamy dygocząc :D
  18. hhehe no właśnie :) to chyba najbardziej oczekiwana adopcja dogo
  19. no to ja też. Dziś mam super stresujący dzień więc podygoczę z Wami
  20. trzymam kciuki nieustannie
  21. fajnie że chociaż jeden poszedł do domku :D
  22. o ja cię kręcę :D:D:D:D fajnie że ma domek, teraz czas na Lolka
  23. Sklep z karmą już wysłał zamówienie ze 2 dni temu, dajcie znać jak dojdzie :)
  24. wysyłam deklarację na kwiecień i mam nadzieję że już ostatnią i Dosia pójdzie do domku ;)
  25. zamówiłam takiego zwykłego boscha 22kg +8kg batonów żeby paczka miała 30kg . Na paczce ma być napisane "dla wyżłów"
×
×
  • Create New...