Jump to content
Dogomania

oska1983

Members
  • Posts

    3433
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by oska1983

  1. Aniu podaj mi nr konta, też cos przeslę dla psiakow
  2. ciekawe jak tam Laseczka radzi sobie ze śniegiem. U nas niestety duuużo napadało
  3. Kiedyś śledziłam losy Toli. Miło teraz zobaczyć ją szczęśliwą :) oby każda adopcja tak wyglądała :)
  4. zaznaczam. Też mogę kupić jakąś karmę, tylko do kogo to podrzucić?
  5. śliczne zdjęcia :)
  6. tyle dobrych wiadomości ;) super, oby tak dalej
  7. o matko jedyna:) czekała na taką informację. Czekamy zatem na wiadomości od Romki
  8. cudo cudo i jeszcze raz cudo :lol:
  9. zaznaczam pięknisia :)
  10. są jakieś nowe wieści od Nuri? :)
  11. no to muszę go znów odwiedzić. Może tym razem nie będzie chciał wygryźć mi tyłka :D
  12. O szkoda ;) jak będziecie wiozły jakiegoś psiaka do Łasku, dajcie znać. A benek Kacperek nadal w Łasku?
  13. super zdjęcia :) Tomry jest w fundacji w Łasku?
  14. poleciała moja deklaracja za 2 nast miesiące
  15. zgłaszaliście go do fundacji Bernardyn?
  16. poleciała moja deklaracja na wrzesien
  17. podajcie nr do wpłat, postaram się w tygodniu po wypłacie coś wpłacic
  18. jeśli chodzi o moje deklaracje wpłacone "do przodu" to oczywiście niech pozostaną dla Łowiczaków
  19. No właśnie, ciekawe co tam u Saruńki słychać :)
  20. oj fajnie by było jakby Dosia się wreszcie doczekała :D
  21. a tak to za sierpień deklaracja w takim razie :)
  22. wczoraj poszła deklaracja dla Dosi na kolejny miesiąc :)
×
×
  • Create New...