Jump to content
Dogomania

oska1983

Members
  • Posts

    3433
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by oska1983

  1. jestem na zaproszenie i deklaruję 10zł miesięcznie.
  2. Ładne te banerki, też sobie ukradłam :)
  3. w waszym schronisku pieski mają dobrze. Tylko żal tego Franusia :(
  4. Z bazarku na Marcinka zebrało się 70zł - przesłałam na konto fundacji z dopiskiem na Marcinka bazarek dogo :)
  5. ale ona jest piękna... te oczy sarenki :*
  6. poleciały deklaracje na luty, marzec i 20zł gratis jako zrzutka do karmy
  7. mój bazarro dla Marcinka właśnie jest w rozliczeniu, wyjdzie ok 60zł. Czy on ma jakiegoś skarbnika czy przesyłać pieniążki bezpośrednio do fundacji? Wie ktoś? A poza tym to Szczęśliwego Nowego Roku!!!!
  8. ale super wiadomosci :) i super widok
  9. zaznaczam wątek. Historia niesamowita...
  10. widać że spacerek się podobał :)
  11. przybywam z wątku łowickiego :) ten tytuł mogłybyście zmienić bo straszy :) a Pauli fajny domek się trafił, widać zadowolenie na mordce
  12. Wszystkiego najlepszego na Święta :)
  13. Wesołych Świąt wszystkim :)
×
×
  • Create New...