Jump to content
Dogomania

oska1983

Members
  • Posts

    3433
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by oska1983

  1. oj to super, że znalazła dom :)
  2. już dokończyłam, może będę jeszcze dokładać, a tymczasem zapraszam chociażby do podrzucania [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237487-Angielski-niemiecki-i-troch%C4%99-ciuch%C3%B3w-na-Bernardyny-do-28-12-2012[/url]
  3. ok 2 tygodnie temu widziałam Marcinka w Fundacji. Spał sobie w domku. Nie przeszkadzałam mu. Zdążyłam za to pogłaskać jeszcze Mustafę. Dobrze że udało mi się jakimś cudem znaleźć ten wątek, bo właśnie tworzę bazarek i chciałam go przeznaczyć na psiaki z Fundacji Bernardyn. Jak już dokończę, podam link.
  4. Wysyłam 100 zł z bazarku dla Weroniki. Magda jak dojdzie, potwierdź na wątku bazarkowym :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236409-Ksi%C4%85%C5%BCki-do-j%C4%99zyka-niemieckiego-i-ciuchy-Esprit-Promod-itd-do-06-12-2012[/url]
  5. zaznaczam wątek :) czy jeszcze któreś psiaki z fundacji bernardyn mają swoje wątki na dogo?
  6. Dołączam się do tematu labkowego i daję 10zł miesięcznej deklaracji
  7. [quote name='Cień Nadziei']Z takich aktualności: Łajti już w domu stałym 3 szczeniaki wyadoptowane do jednego domu beagiel już w DS zaplanowane mamy cztery sterylizacje suń[/QUOTE] Wow, widzę że działacie pełną parą :)
  8. :) pięknotek, dobrze że ma grube futro bo zimno się robi
  9. ooo widzę że zmienił się tytuł wątku. Czyli wszystko ok????
  10. :( niektórzy ludzie są beznadziejni
  11. to on jeszcze w schronisku? aż się wierzyć nie chce...
  12. nie miał szans, akurat miał zamknięty kojec :) ale poszczekał sobie, a i owszem. Muszę powiedzieć że za nic na świecie bym go nie poznała, gdybym nie wiedziała że to on. Z takiego wychudzonego biedaka zrobił się niedźwiadek :)
  13. Odwiedzam Dosię. Prosimy o domek na święta :)
  14. Byłam dziś w Fundacji Bernardyn, widziałam Kacperka :) zaokrąglił się, ma piękne futro, zrobiło się kawał psa :)
  15. ale ślicznota, aż dziw że jeszcze w schronisku :(
  16. Super :) byleby to był już "ten" domek
  17. Sprawia wrażenie bardzo potężnego :) Śliczny jest
  18. odwiedzam Dosię
  19. śliczna, do zacałowania na śmierć :D
  20. stworzyłam bazarek dla tej suczki ze złamaną łapką [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236409-Ksi%C4%85%C5%BCki-do-j%C4%99zyka-niemieckiego-i-ciuchy-Esprit-Promod-itd-do-06-12-2012[/url]
  21. zapraszam na bazarek dla suczki z tego samego schroniska co Dosia. Może również jej uda się znaleźć dt. Link w podpisie
  22. skleciłam bazarek na sunię, wpadnijcie czasem chociaż podnieść [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236409-Ksi%C4%85%C5%BCki-do-j%C4%99zyka-niemieckiego-i-ciuchy-Esprit-Promod-itd-do-06-12-2012[/url]
  23. :) ja czasem nawet przez Łowicz przejeżdżam, ale to tak z 5 razy w roku na grób dziadków.
×
×
  • Create New...