Jump to content
Dogomania

oska1983

Members
  • Posts

    3433
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by oska1983

  1. zaznaczam. coś postaram się wyskrobać
  2. kurcze chętnie bym się wybrała na koncert ale to tak daleko :(
  3. kurczę jak Drops przyjechał już tak blisko mnie to może kiedyś się wybiorę w odwiedziny. tyle że pewnie by mi tyłek wygryzł :)
  4. Z mojego bazarku książkowego [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235018-Koniec-Rozliczam-Książki-kryminały-do16-11-2012[/URL] zebrało się 66zł dla maluchów. Aniu podaj mi nr konta bo wykasowałam wszystkie wiadomości ze skrzynki. edit. Już przelew poszedł
  5. Właśnie przelałam dla Dosi 66 zł z bazarku książkowego Magda, jak kaska doleci, potwierdź na wątku bazarkowym http://www.dogomania.pl/forum/threads/235018-Koniec-Rozliczam-Ksi%C4%85%C5%BCki-krymina%C5%82y-do16-11-2012 :)
  6. a jaką karmę zamawiasz? może następnym razem dom radę coś kupić
  7. no to trzymamy kciuki. mój bazarek dla maluchów się skończył, będzie dla nich około 60 zł, tylko czekam jeszcze na resztę wpłat
  8. no trudno, nie damy się :) i będziemy szukać do skutku
  9. Dosia do góry skacz!!
  10. do góry Farka. Aż dziwne że taki piękny pies nadal jest bez domu :(
  11. jaka ona jest słodka :) i jeszcze ta obróżka piękna
  12. jezuuu jaki słodki :) musi być dobrze
  13. tak podczytuję wątek i tez mi się łza w oku zakręciła :)
  14. odwiedzam Antosia ;) moglby znalezc domek na zimę
  15. biedactwo :( ale teraz już będzie tylko lepiej
  16. zaznaczam wątek
  17. [quote name='Marycha35']Zawaliłam ją fotami;)[/QUOTE] dobry marketing :D
  18. kurcze bardzo to przykre :(
  19. jak zobaczy te śliczne oczęta Dosi to a nuż się skusi :D
  20. jakie słodkie małe mordeczki :) i jakie waleczne :D
×
×
  • Create New...