Zobaczmy może czy z tego ogłoszenia Dropsa w PP coś będzie, czy będą chociaż jakieś sensowne telefony.
Wtedy będziemy działać z Sarą:) te 65 zł może jakoś wspólnymi siłami się uzbiera:)
Podrzucam misiaczka:) i przy okazji zapraszam na bazarek m.in. dla Sary, z fajnymi smyczami i obrożami:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/185102-bazarek-na-Pabianickie-psiaki-OBRO%C5%BBE-i-SMYCZE-nowe-koniec-16.05[/url]