Jump to content
Dogomania

oska1983

Members
  • Posts

    3433
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by oska1983

  1. Frodo może już niedługo:)
  2. Dziękujemy Romka. Dziewczyny a Wy go chcecie dawać do jakiegoś dt czy po prostu skupić się na ogłoszeniach? jak on sobie radzi w schronisku?
  3. Jestem, zaznaczam, poczytam później z kawką:)
  4. O kurcze, to ja już nie będę mogła spać, a o 6 do pracy:)
  5. [quote name='Lu_Gosiak']moze juz nie bedzie potrzebne....:):):evil_lol:[/QUOTE] LuGosiaku, czy chcesz nam o czymś powiedzieć?:)
  6. Dziękujemy bardzo;) i przy okazji podbijamy do góry
  7. Oczywiście:) wszystko ratuje Sarunie, nawet obecność na wątku:)
  8. [quote name='izolda27']hop do góry piesku:)[/QUOTE] O czyżby jakas nowa osoba z Pabianic?:)
  9. A ja zapraszam na wątek Saruni z tego samego hotelu co Tolek (banerek w moim podpisie). Prawie nikt do nas nie zagląda, a ona jest taka fajna;)
  10. Zobaczmy może czy z tego ogłoszenia Dropsa w PP coś będzie, czy będą chociaż jakieś sensowne telefony. Wtedy będziemy działać z Sarą:) te 65 zł może jakoś wspólnymi siłami się uzbiera:)
  11. Trzymam i ja:)
  12. ooo to Tolek ma wycieczkę czy tak na stałe?:D
  13. A jaki to domek? :) wiadomo coś?
  14. W sumie Sara nie ma nawet połowy deklaracji:(
  15. Mój pies też się bawi pluszakami:) uroczo to wygląda. Fara w górę
  16. Podrzucam:) ogłoszeń nigdy za dużo
  17. Podrzucam misiaczka:) i przy okazji zapraszam na bazarek m.in. dla Sary, z fajnymi smyczami i obrożami:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/185102-bazarek-na-Pabianickie-psiaki-OBRO%C5%BBE-i-SMYCZE-nowe-koniec-16.05[/url]
  18. Trzymam kciuki, oby się udało:)
  19. NO pewnie, zresztą to nowy kolega saruni:)
×
×
  • Create New...