Jump to content
Dogomania

oska1983

Members
  • Posts

    3433
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by oska1983

  1. Luckyego podczytywałam , gapcia nie kojarzę ale może i czytałam kiedyś o nim:)
  2. Tolek do góry. Szukaj domku tak jak Lucky:)
  3. Człowiek tu nieświadomy w robocie siedzi a tu taka radość :)
  4. no mi nadal nie wchodzi, muszę w pracy spróbować, ale tam znowu internet działa jakby chciał a nie mógł:(
  5. Wysyłam 20zł tylko, ale może ziarnko do ziarnka i się uzbiera. A Mysia jest taka śliczna że szybko znajdzie domek:)
  6. Poproszę na pw nr konta
  7. :) super że psinka już bezpieczna
  8. Ja to jakaś chyba upośledzona jestem, za nic mi się nie chce wgrać banerek do podpisu:( czy nie można mieć więcej niż 2?
  9. A to fakt, gdzie widzę Lu_Gosiak tam dobre nowiny :)
  10. Też postaram się coś wpłacić jak już będziecie wiedzieć co dalej... chyba szykuje się jakiś dt? :)
  11. Super:) dalmatyńczyki to najfajniejsze psy na świecie, (miałam jednego przez pół mojego życia) :) fajnie że tak super trafiła
  12. Boże jedyny jak takie maleństwo można dać na łańcuch. I nawet żadnego kocyka nie ma w budzie?
  13. O kurczę ten Frodo to ma wzięcie;)
  14. Cześć:) widzę, że wszyscy się zbierają od rana. Ja idę do pracy na 14 więc mogę sobie czytać wątki przy rannej kawce:)
  15. NO ja myślałam ze juz wszystko dograne:( ale może niedługo:)
  16. Ja też wierzę:) ale już się nie mogę doczekac
  17. Ja tak samo, szkoda że to się tak przesunęło w czasie, ale może juz niedługo.:) już biedna tyle czeka
  18. Lucky - to jednak prawdziwy szczęściarz. Nawet sobie nie zdaje sprawy ile osób się nim interesuje:)
  19. No to super się złożyło:)
×
×
  • Create New...