Dziewczyny jak byście potrzebowały jakiś psich rzeczy, to zapraszam na fajny bazarek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/185102-bazarek-na-Pabianickie-psiaki-OBRO%C5%BBE-i-SMYCZE-nowe-koniec-16.05?p=14631232#post14631232"]http://www.dogomania.pl/threads/185102-bazarek-na-Pabianickie-psiaki-OBRO%C5%BBE-i-SMYCZE-nowe-koniec-16.05?p=14631232#post14631232[/URL]
[quote name='andzia69']super, ze mu się wreszcie uda:) moze osoby, które pomagały Semirkowi pomogłyby finansowo Dropsowi? ten bidul nie ma szczęscia:(:([/QUOTE]
Super by było jakby ktoś chciał pomóc Dropsikowi. A Semirek jeszcze trochę i do domku:D
[URL]http://www.schronisko-pabianice.eu/index.php?option=com_adsmanager&page=show_ad&adid=91&catid=1&Itemid=13[/URL] troche podobna do tej suni ale trudno powiedziec z tych zdjęć