Jump to content
Dogomania

oska1983

Members
  • Posts

    3433
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by oska1983

  1. O kurczę co za baby kłótliwe:)
  2. Super;) mam nadzieję ze to bedzie dobry domek
  3. Cześć wszystkim ciotkom i wujkom Antosiowym:)
  4. Jeszcze tylko 2 dni:)
  5. Juz się nie mogę doczekać widoku Dosi na kanapie:) z uśmiechniętym ryjkiem
  6. :( ale i tak fajnie że ktoś zaczyna się interesować Dropsem
  7. Antek do góry:) jeszcze trochę i wolność;)
  8. Boże jaki biedny:( dobrze że już teraz bedzie tylko lepiej
  9. udalo się sunieczce;)
  10. [quote name='Szarotka']Mam nadzieje, ze sie chlopak nie przestraszy ;);)[/QUOTE] Nie wiem czy go udźwignę:)
  11. Wycałujcie Farę od kibicujących ciotek z dogo:)
  12. Niech jedzie misiek jak najszybciej;)
  13. Podrzucam Tolka;) na samą górę
  14. No to jeszcze parę dni i Dosia zaczyna nowe życie;)
  15. To jutro trzymamy kciuki za psiaczka.:)
  16. Mogę tylko podrzucić niestety:(
  17. Znajdzie się taki człowiek, który go pokocha. Na pewno;)
  18. To jeszcze parę dni i Dosia jedzie?:)
×
×
  • Create New...