Jump to content
Dogomania

oska1983

Members
  • Posts

    3433
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by oska1983

  1. :) no to czekamy na zdjęcia, jak Antek pojedzie
  2. Na pewno znajdzie się właściciel, może powieś ogłoszenia w rejonie gdzie znalazłaś sunie. Poprzeglądam zaraz ogłoszenia o zaginionych.
  3. Jaka ona jest piękna:) taki mój psi ideał, moja Lara jest tez takim wielkim cielątkiem:)
  4. Biedna:( pewnie dlatego nie chciała jeść
  5. Właśnie wysłałam deklarację na sierpień, trochę powiększoną:)
  6. Lonia a ty nadal bez domku:( dobrze że jest bezpieczna
  7. Faktycznie pojawia się delikatny uśmiech :)
  8. a jak to biedactwo radzi sobie w schronisku?
  9. Juz nie mogę się doczekać jak Antek pojedzie do hoteliku:) chciałabym zobaczyc zdjęcie roześmianej mordki
  10. Może dajcie ją na jakieś forum molosów:) tylko nie wiem czy takie jest
  11. Na tym zdjęciu na dywanie to już pełen luz:) a gdzie się kupuje takie grewowane adresówki?
  12. Musicie jej znaleźć najcudowniejszy dom na świecie;)
  13. :) taka mała "myślicielka"
  14. A na internet i komorkę ich stać, więc chyba tacy ubodzy nie są. A jeśli nawet to mogliby się przejść do schroniska i poprosić o zwrot psa, wytłumaczyć sytuację, zrobić cokolwiek.
  15. Jezu, jacyś nienormalni chyba. Ile może kosztować wykupienie psa ze schroniska? z 50zł? Ludzie za odnalezienie swojego psa wyznaczają nagrody, a tym sie nie chce paru zł dać........
×
×
  • Create New...