Jump to content
Dogomania

oska1983

Members
  • Posts

    3433
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by oska1983

  1. co tam u Toli słychać?
  2. Biedulka, ale mam nadzieję że się rozkręci:)
  3. On musi znaleźć dobry domek. No musi i kuniec:)
  4. Biedulka kochana, żeby się tak dała trochę podtuczyć:)
  5. Ale ma ładny boks:)
  6. Boże, to już nawet goldenów się pozbywają?:( może jednak uciekł komuś...
  7. Pewnie, taką decyzję trzeba przemyśleć.:)
  8. to juz pojechała? Super:):):)
  9. A mi się podoba ta fryzura:) piesek wygląda bardzo wesoło, taki czyściutki się zrobił. Nic tylko adoptować:)
  10. dzięki Paula, wysłałam za 3 m-ce z góry.
  11. [quote name='argusiowa']Poproszę o wpłatę deklaracji zatem :) nr konta mam nadzieję Wszyscy dostali!? :)[/QUOTE] ja nie dostałm:(
  12. To super;) jeszcze chwilka i się uzbiera, zobaczycie
  13. też odwiedzam Toffinka;)
  14. Dawno nie byłam u Faruni. Ona jest tak śliczna, że aż dziwne, że jeszcze nie we własnym domku. Są jakieś telefony w jej sprawie?
  15. Podrzucę, może jeszcze ktoś zauważy:)
  16. Zatem muszę mojemu psu kupić fotelik :)
  17. On juz tak długo czeka, ze mógłby się ktoś pojawić w jego zyciu. i wtedy faktycznie byłaby szansa dla tej suni... a o co chodzi z tym "wiszeniem na oponie"?
  18. To Wam zazdroszczę, wycałowałabym tą mordeczkę śliczną, no ale mogę tylko na odległość:)
  19. Witam Antka i Ciotki antkowe :) Antoś wygląda na bardzo szczęśliwego, super :)
  20. Kurczę ciekawe co jej jest. Ja swojemu psu na dolegliwości żołądkowe daję taninal, zwykły ziołowy lek, i po paru tabletkach jest ok.
×
×
  • Create New...