Jump to content
Dogomania

oska1983

Members
  • Posts

    3433
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by oska1983

  1. to ja też trzymam kciuki za dobre wieści:)
  2. Korusia do góry. Ale będziesz miała ładną obrożę :)
  3. podrzucę wątek :) jaki piękny zbiorowy portret psiaków :)
  4. [quote name='Andzike'][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=black]Robiłyśmy wczoraj z aikowo zdjęcia na ostry kuchenno-skorupowy:cool3: bazarek Do nabycia będzie pieeekielnie:diabloti: ostry mix papryk marynowany w occie oraz nasiona papryczki PEQUIN - baaardzo ostrej:evil_lol: a także przeróżne talerzyki, salaterki, oryginalny kolorowy serwis kawowo/herbaciany, kryształy, wazoniki itp ;) Myślicie, że będzie jakieś zainteresowanie? ;) [/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=#666666][FONT=Verdana][B][/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE] Pewnie, musi być zainteresowanie :) nasz bazarek Nurinkowy jako tako się kręci, może jeszcze się rozkręci pod koniec :)
  5. Korunia, przydałby Ci się domek :( A czy KorA ma jakieś ubranko na zimę?
  6. i ja też podrzucę
  7. Co tam u Dosiaczka słychać ?
  8. postaram się cos w styczniu podesłać dla psiaków a tymczasem zaproszę na bazarek dla labradorki Nuri [url]http://www.dogomania.pl/threads/221125-Ksi%C4%85%C5%BCki-thrillery-i-nie-tylko-dai-Nuri-do-31.01.2012[/url]
×
×
  • Create New...