-
Posts
1748 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by aka_nina
-
Olinosław- ofiaraPOWODZI- grzeje doopcie w swoim domku:)
aka_nina replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Dostałam pw i zajrzałam. [U]Deklaruję 5 zł miesięcznie[/U] do grudnia wstępnie. Póki co jestem na stażu i nie mam dużo kasy, ale postaram się czasem wpłacić więcej. Piesek mnie urzekł. -
[quote name='taks']Po prostu wstaw datę zakończenia w tytuł, skopiuj bazarek i jeszcze raz wystaw - i Dino skorzysta;) A wsciekac sie na modów nie ma co - też ludzie i powtarzanie w kółko i kazdemu z osobna tego samego ( co jest jak wół napisane w regulaminie)może ich w końcu wkurzyć , prawda?[/QUOTE] Wkurzać to się mogę ja, oni powinni być opanowani albo zrezygnować z pełnionej funkcji.
-
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
aka_nina replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
[quote name='elmira']Viris to moderator. Na prawdę fajna, ale może faktycznie był jakiś błąd w wystawianym bazarku? Nie ma co się wkurzać. Trzeba poprawić bazarek:)[/QUOTE] Dziś mam zły dzień. Wszędzie kłody pod nogi. Mogła wysłać mi pw, żebym poprawiła a wolała zablokować bazar.- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
aka_nina replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Podziękujcie użytkownikowi Viris.- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Można było zwrócić uwagę a nie od razu zamykać. :nono: No cóż, Dino nie skorzysta.
-
Pyt brzmi: czemu zamknięto mój bazarek? Co było źle, czytam regulamin i nie widzę błędu.
-
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
aka_nina replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Zamknęli mi bazar, nie wiem czemu. Żal.- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
aka_nina replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/threads/188183-BIOTHERM-Eau-de-Paradis-WEJD%C5%B9-SZYBKO-I-KUP-TERAZ-%29-15-z%C5%82?p=14941011#post14941011[/url] Mały bazar.- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[SIZE=4][COLOR=Green][B][B]Brit Light & Senior czy [/B]PURINA DOG CHOW SENIOR? Bo kupuję psionkowi Brit Light & Senior i wydaje się być okay, ale jak każdy właściciel chcę najlepiej dobrać karmę. Może jakieś inne propozycje, bo karmę chyba co jakiś czas należy zmieniać, tak? [/B][/COLOR][/SIZE]
-
Jakie on ma smutne oczka..
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
aka_nina replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anna_33']Obiecalam wczoraj wkleic raport Moniki, ktora kupila i zawiozla Izie agregat pradotworczy :-) cytuje: [SIZE=3][I][COLOR=RoyalBlue]"[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]czesc, piszę na gorąco póki pamiętam wszystko. Generalnie to nie jest dobrze - najgorsze jest to, że Iza straciła swoją ostatnią rezerwową drogę dojazdową przez posesję sąsiada - jeszcze przedwczoraj dorga była przejezdna niestety przedwczorajsza nocna nawałnica spowodowała nowe osuwiska. Generalnie drogi wyglądają gorzej niż na zdjęciach - trudno to opisać, ale wyobraź sobie, że idziesz drogą a nagle droga się urywa i dalszy ciąg jest 5 metrów niżej a w całości przypomina maziastą galaretę. Droga rezerwowa wygląda nieco lepiej i może uda się ją naprawić prowizorycznie - ale to tylko będzie prowizorka no i po gruncie sąsiada, który nie musi tego akceptować. Moim zdaniem droga to kwestia priorytetowa - Iza musi mieć łączność ze światem, żeby móc działać ze sprzętem budowlanym. [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Dom jest podmywany przez wodę, ale stoi - Iza włącza agregat i pompuje wodę z piwnicy. Dom można zabezpieczyć przed dalszym osiadaniem wg wskazówek tego profesora (Iza tłumaczyła, ale ja nie chcę pisać detali, żeby czegoś nie pomylić) -czy da się go wyprostować - to już bardziej zagmatwana sprawa. Psie kojce trzymają się na słowo honoru - są pokrzywione, podmyte, budy (te wielkopsie) pokrzywione - Iza zrobila co mogła podkopując fundamenty, żeby miała gdzie spływać woda. Psy są zdezorientowane i zestresowane - głownie tym, że muszą być przywiązane, ale nawet w tym błocie i stresie są wspaniałe i widać, że to ich miejsce na ziemi :-) Ale najważniejsze, że Iza wie jak uratować kojce i teren - ma konkretny plan, ale nie moze z nim ruszyć dopóki nie będzie mieć drogi. Na pewno potrzebne będą konkretne roboty budowlane - w sytuacji Izy żadna prowizorka nie zda egzaminu. " [/FONT][/COLOR][/COLOR][/I][/SIZE][/QUOTE] Jesteśmy z Tobą Iza!!!! -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
aka_nina replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wisełka']Animalia jest dość droga jeżeli chodzi o karmę.. zerknij może dla porównania cen na np. [url]www.krakvet.pl[/url][/QUOTE] o kurcze a ja myślałam, że animalia jest właśnie dość tania. dzięki -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
aka_nina replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
A kiedy zamawiacie karmę? Bo jak ja kończę bazar 13stego to najwcześniej 15stego otrzymam wszystkie wpłaty ale spokojnie mogę sama zamówić, mam konto na animalii, tylko napiszcie mi adres do sąsiadki Biafry i jakie karmy zamawiać (czy może być dla psów karma Brit? mój pies ją je i mu smakuje, skład też ma chyba dobry). [url]http://animalia.pl/produkt,7946,58,Brit_Adult__15kg.html[/url] [url]http://animalia.pl/produkt,15360,507,EquiFirst_Classic_Mix__25kg.html[/url] [url]http://animalia.pl/produkt,16490,518,Pferdesalbe_Ma%C5%9B%C4%87_ko%C5%84ska__200ml.html[/url] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
aka_nina replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='elmira']Na razie nie ma za co, bo ja nic nie zrobiłam. Zobaczymy, czy coś da się zrobić:) SC to też ludzie, może uda się ruszyć tę przesyłkę. Jeśli to leki, to po 3-ech m-cach jeszcze będą ważne?[/QUOTE] Elmira- banerki Ci nie działają, trzeba podlinkować -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
aka_nina replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='3 x']ja jeszcze przypomnę zeby zamawiąć karmę na adres koleżanki podawać tel do Biafry (dostępny na stronie Fundacji ale przypomnę) 692 334 433[/QUOTE] O właśnie. -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
aka_nina replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Nowy bazarek: [U][url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=112207[/url][/U] -
Alegro będzie dla niej? :) Myślę, że dużo by się dało w ten sposób uzbierać na opatrunki.
-
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
aka_nina replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
Boże, współczuję. Jakby mój pies zginął albo żółw to byłby dla mnie koniec świata. -
[url]http://animalia.pl/produkt,781,58,Purina_Dog_Chow_Light_Turkey_&_Rice.html[/url] Czy to się nadaje dla naszego 11 letniego 11 kilowego jamnika?
-
[quote name='AniaGucio']Haha... dostałam właśnie od aka-niny pieniążki z bazarku, który przygotowała specjalnie dla naszych chłopaków - Rufuska i Idolka. Mamy dodatkowe 72zł, które podzielimy miedzy chłopaków!! :) :) DZIĘKUJEMY AKA_NINO !![/QUOTE] To ja dziękuję za miłą rozmowę podczas oczekiwania na spóźniający się autobus :P
-
Trzeba popytać na forach dla gryzoni.
-
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
aka_nina replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No i koniec bazarków :) Walka była do końca. -
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
aka_nina replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mam 63 złote z bazarku dla Idola i Rufusa. Całkiem niezły wynik :) Koniec dziś o 21.00 Zapraszam wszystkich: http://www.dogomania.pl/threads/184373-***-FILMY-D%C5%81UGOPISY-PR%C3%93BKI-PAST-DO-Z%C4%98B%C3%93W-KSI%C4%84%C5%BBKI-dla-dzieci-buddyzm-reinkarnacja! -
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
aka_nina replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Rany, jaki on jest szczęśliwy teraz ten Idolek :D -
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
aka_nina replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dopiero przeczytałam! Już jest poprawione :)