[quote name='ewa gonzales']:modla::iloveyou::modla:czytam co u Cezarka cudownego , serce placze , kochani , gdzie szukac takiego dt ?:placz:Cezarku sercem calym z toba , piesku, cioteczko Ado - cudnie uczynilas ze walczylas o Cezarka:modla:ja tez .... ani warunkow , ani kasy , ani spokoju ....nic nie posiadam , aby pomoc temu cudnemu psiakowi , kochani czlek bezradny i czyta i mysli i sie sni to wszystko , na zawsze w sercu pozostaje . Walczcie o niego ile sie da :modla:[/QUOTE]
Jestem za zaproszenie ewy. Przeczytałam wątek, wkleiłam na Fb. Zaraz coś jeszcze pomyślę.