Jump to content
Dogomania

aka_nina

Members
  • Posts

    1748
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by aka_nina

  1. Poproszę na miau.pl o banerek dla deklaracji na hotel. W tym miesiącu (maj) wpłaciłam za bazar 62 zł (wczoraj dosłownie), więc może jeszcze nie będzie aż tak tragicznie ale to jest ciągle działanie zaradcze; tak czy inaczej potrzebne są deklaracje.
  2. Poszły 62 zł z bazarku :)
  3. Kurde, wpłaciłam 62 zł z bazarku ale nie napisałam w tytule przelewu Olin, tylko aka nina bazarek. Help. Przelew jest z dziś.
  4. Podpisane Wrzucone na Fb
  5. Wrzuciłam Allegro na Facebooka :D [SIZE=1]może jakaś cioteczka mnie zaprosi do znajomych hihiihi: [URL="http://www.facebook.com/#%21/ewelina.rochon"]http://www.facebook.com/#!/ewelina.rochon[/URL][/SIZE]
  6. [SIZE=5][COLOR=green]Mamy 57 zł z bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/206140-DZI%C5%9A-KONIEC-Szko%C5%82a-Filmy-Ksi%C4%85%C5%BCki-do-24.04.-h-00.00[/URL][/COLOR][/SIZE]
  7. [SIZE=4][COLOR=red]Mamy 57 zł z bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/206140-DZI%C5%9A-KONIEC-Szko%C5%82a-Filmy-Ksi%C4%85%C5%BCki-do-24.04.-h-00.00[/URL][/COLOR][/SIZE]
  8. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/206140-Szko%C5%82a-Filmy-Ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Olina-i-Cezara-do-24.04.-h-00.00?p=16703015#post16703015[/URL] Zapraszam na bazarek dla pieska :D
  9. [url]http://www.dogomania.pl/threads/206140-Szko%C5%82a-Filmy-Ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Olina-i-Cezara-do-24.04.-h-00.00?p=16703015#post16703015[/url] Zapraszam na bazarek dla pieska :D
  10. Wkleiłam jego allegro na facebooka
  11. [SIZE=4][COLOR=red][URL]http://www.dogomania.pl/threads/206140-Szko%C5%82a-Filmy-Ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Olina-i-Cezara-do-24.04.-h-00.00?p=16703015#post16703015[/URL] Bazarek dla Olinka i Cezarka. ZAPRASZAM![/COLOR][/SIZE]
  12. [SIZE=4][COLOR=red][URL]http://www.dogomania.pl/threads/206140-Szko%C5%82a-Filmy-Ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Olina-i-Cezara-do-24.04.-h-00.00?p=16703015#post16703015[/URL] Bazarek dla Olinka i Cezarka. ZAPRASZAM![/COLOR][/SIZE]
  13. [quote name='ewa gonzales']:modla::iloveyou::modla:czytam co u Cezarka cudownego , serce placze , kochani , gdzie szukac takiego dt ?:placz:Cezarku sercem calym z toba , piesku, cioteczko Ado - cudnie uczynilas ze walczylas o Cezarka:modla:ja tez .... ani warunkow , ani kasy , ani spokoju ....nic nie posiadam , aby pomoc temu cudnemu psiakowi , kochani czlek bezradny i czyta i mysli i sie sni to wszystko , na zawsze w sercu pozostaje . Walczcie o niego ile sie da :modla:[/QUOTE] Jestem za zaproszenie ewy. Przeczytałam wątek, wkleiłam na Fb. Zaraz coś jeszcze pomyślę.
  14. [quote name='Zofija']to znaczy ja robię rozliczenie raz w mc. teraz zrobię początkiem maja. Ale jeżeli trzeba prędzej to oczywiście zrobię. Osoby, które nie wpłacają dostały info na pw i cisza[/QUOTE] A to bez pośpiechu bo ja jeszcze w tym mc. robie bazar.
  15. Karmelek ma Allegro zrobione? chętnie wkleiłabym link na Fb
  16. Hej hej, jak pieniążki z bazarku wpłyną to proszę o koment na bazarku, bo widzę że jeszcze nie przenieśli do zakończonych. [url]http://www.dogomania.pl/threads/204479-Ksi%C4%85%C5%BCki-Filmy-Szko%C5%82a-dla-Olina-do-27-marca-h-00-00?p=16530739#post16530739[/url] Będzie więcej zdjęć Olina? :) Co z tymi deklaracjami i osobami co nie wpłacają? Czy już się może wyjaśniło?
  17. W kwietniu będzie lepiej z kasą, bo wpłacałam za bazar :) + zrobię jeszcze jeden dla Olinka i innego psa na spółkę.
  18. A może uzbieramy na hotelik dla niego?
  19. Jak dotrą wszystkie przelewy od razu wpłacam. edit: wpłaciłam 131 zł z bazarku :D
  20. [quote name='danka4u1']Handlujemy dalej !!! Olin w potrzebie.[/QUOTE] Handluję ^^ A ile mu potrzeba?
×
×
  • Create New...