Jump to content
Dogomania

aka_nina

Members
  • Posts

    1748
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by aka_nina

  1. a już widzę, że sobie poradziłaś świetnie :)
  2. [U RL=http://www.dogomania.pl/threads/174159-Ugotowany-A-ywcem-szczeniak-POMOCY][IM G]http://img39.imageshack.us/img39/9056/ugotowany1.png[/IMG][/URL] tylko trzeba skasować te dwie spacje między U RL i IM G
  3. :(( płakać się chce
  4. dokładnie o tym samym sobie pomyślałam.
  5. [B]zrobiłam 2 bazarki, bo nie stać mnie na wykup cegiełek na allegro [url]http://www.dogomania.pl/threads/174217-JAE-ZYK-ROSYJSKI-bazarek-dla-ciAE-A-ko-poparzonego-Mukiego-do-27-11?p=13554289#post13554289[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/174215-MASZ-PODWYA-SZONY-CHOLESTEROL-bazarek-na-ciAE-A-ko-poparzonego-Mukiego-do-27-11[/url] [/B]
  6. na górze USTAWIENIA i EDYTUJ SYGNATURĘ
  7. [quote name='koss']Jak mogę mu pomóc?????????????? Nie pytam o Pana Boga - przeciez psy duszy nie mają ... Czy ktoś moze mi pomóc - wyjasnic , jak mog wkleić banerek - chciałbym miec maluch w podpisie ..w nowej wersji dogo wszystko jest dla mnie tajemnica[/QUOTE] [U RL=http://www.dogomania.pl/threads/174159-Ugotowany-A-ywcem-szczeniak-POMOCY][IM G]http://img39.imageshack.us/img39/9056/ugotowany1.png[/I MG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/174159-Ugotowany-A-ywcem-szczeniak-POMOCY"] [U]tylko trzeba połączyć U RL w URL i IM G w IMG i /I MG w /IMG[/U][/URL]
  8. będzie go bolało przy siusianiu pewnie :(
  9. k..mać! też mnie kiedyś oblano wrzątkiem- nie wyobrażacie sobie jaki to ból!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co z pieskiem???????
  10. Też kiedyś znalazłam gołębia chorego- miał za mało lotek, żeby móc polecieć, wzięłam go do weta potem do domu, rodzice mi kazali go wyrzucić ale się zbuntowałam i wyleczyłam. I też nie chciał wcale jeść, weterynarz dał jakieś witaminki w zastrzyku, słabo pamiętam co jeszcze, chyba jakąś maść. Okazało się, że jakaś wrona go podziobała. Tobie też życzę powodzenia :)
  11. Gdybym nie mieszkała z rodzicami i już nie miała jednego psa to bym ją wzięła. Ale jest możliwe, że w styczniu sie wyprowadzam i wtedy będę potrzebować psa. Zapamiętajcie wygląd Kiry, bo takie psy mi się podobają właśnie. Rude, zakręcony ogon, taka mordka i najlepiej suczka. Mam nadzieję, że Kira szybko znajdzie dom.
  12. aka_nina

    mój Aro

    Witam Was, jestem nowa na forum. To mój jamnior Aro: [URL="http://img5.imageshack.us/i/54017225.jpg/"][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/427/54017225.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img245.imageshack.us/i/44187683.jpg/"][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/7456/44187683.jpg[/IMG][/URL] Mój królewicz, lat 10 :*
×
×
  • Create New...