[quote name='Aga-33-76']Wiele osób "grasuje" w internecie późnym wieczorem i nocą, a nawet świtem.
Warto byłoby już teraz wznowić aukcję.
Muki jest na nk, liczę że najpóźniej jutro rano przynajmniej moi znajomi "popędzą" po cegiełki.[/QUOTE]
u mnie też jest na NK :)
tak, zróbcie proszę drugą aukcję, przecież mogą być przez chwilę dwie :)