Jump to content
Dogomania

aka_nina

Members
  • Posts

    1748
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by aka_nina

  1. napisałam jak to się robi. tyle w tym temacie. no, ciekawe co z Mukim...
  2. dla mnie to jest właśnie normalnie powiedziane. nie pasuje to nie czytać.
  3. Kinia Twój banerek z kundelkową skarbonką nie działa
  4. posprawdzajcie swoje banerki bo te stare nie działają
  5. moja znajoma Marika mi napisała, że może weźmie pieska jak będzie do adopcji. tak na 50% póki co. ale to jeszcze nic pewnego. chyba, że jest już ktoś chętny.
  6. a mi niech ktoś powie jak zrobić napisy na banerku, jakim programem bo ja mam tylko painta
  7. [COLOR=Green]powiem jak się robi przekierowanie banerka do strony ktoś nam daje banerek, zapisujemy obrazek na kompie wchodzimy na imageshack.us i browse nasz obrazek kopiujemy kod Hotlink for forums zastepujemy w tym kodzie url obrazka na url strony, na której jest wątek zwierzaka, tak żeby było URL lub url=adres strony i tyle[/COLOR]
  8. [COLOR=DarkOrchid][SIZE=4][ur l=http://www.dogomania.pl/threads/174159-Ugotowany-A-ywcem-szczeniak-POMOCY][im g]http://img97.imageshack.us/img97/8901/mikus1.png[/img][/url] [COLOR=Magenta]połączyć ur l w url i im g w img[/COLOR][/SIZE] [/COLOR]
  9. trzymaj się Muki !!!!!!!!!!
  10. ja już o tej kobiecie zapomniałam... cegiełki na Allegro schodzą.. zeszło już 16 a dopiero 9 rano
  11. pamiętam jak było u mnie- po 3 dniach skóra wyglądała okay, ale regenerowała się jeszcze 2 miesiące :/ świetnie, że na allegro zostało wystawionych 400 cegiełek. już widzę kilka poszło
  12. tak, ale psychologicznie ludzie chcą widzieć swój nick pod aukcją i dostać pozytywa na allegro (podświadome). a zresztą nowa aukcja to kolejne tysiąc ileś tam wejść. przelewy na pewno też pójdą, ale niektórzy ludzie będą czekać na nowe cegiełki.
  13. ktoś ostatni kupił 9 cegiełek. a może chciał np 10! chyba nikt się nie spodziewał z początku, że w czasie doby pójdzie 200 cegiełek. 1000 zł dla Mukiego :D
  14. a da się na więcej niż 200?
  15. Nie ma już cegiełek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  16. dobra, wystawcie nową aukcję. 9 cegiełek zostało
  17. 25 cegiełek zostało 175 x 5 = 875 :D
  18. [quote name='Aga-33-76']Wiele osób "grasuje" w internecie późnym wieczorem i nocą, a nawet świtem. Warto byłoby już teraz wznowić aukcję. Muki jest na nk, liczę że najpóźniej jutro rano przynajmniej moi znajomi "popędzą" po cegiełki.[/QUOTE] u mnie też jest na NK :) tak, zróbcie proszę drugą aukcję, przecież mogą być przez chwilę dwie :)
  19. myślę, ze z samego rana jutro trzeba dać nową aukcję (jak nie wcześniej). niecała doba a już tyle sprzedanych cegiełek. to, że sprawa jest świeża i pilna pomaga nam w sprzedaży cegiełek. piesek musi mieć na leki maści i opatrunki!
  20. kurcze, w takim tempie trzeba zrobić za kilka godzin nową aukcję!
  21. 44 cegiełki zostały na allegro. niesamowite tempo
×
×
  • Create New...