-
Posts
1748 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by aka_nina
-
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
aka_nina replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaczadupka']W goole wiecie co? Jak czytam na tym kundelku polskim, to ten Pan Janusz w ogole jest neisamowity! co za oddany wet! po prostu super. ja tez sie mniej martwie, jak wiem, ze pod dobra opieka i dochodzi do siebie. muki kochany psiaczek.[/QUOTE] ja też poczytałam inne wątki na Kundlu i też tak wnioskuje. -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
aka_nina replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
[quote name='Selenga']Teraz nowe wiadomości nie będą się pojawiały tak często jak dotąd, bo zmiany w jego stanie zdrowia będą zachodziły wolniej :) Poparzona, martwa skóra powoli odpada, tym wolniej, ze lekarze zdecydowali, że nie będą jej zdejmować operacyjnie tylko pozwolą na samoczynne odpadanie - tak jest lepiej, bo skóra odpada a jednocześnie pod spodem trwa ziarninowanie. Ale to długi proces i na dobrą sprawę codziennie można napisać to samo. Muki jest pod bardzo dobrą opieką, konsultowany jest przez najlepszych specjalistów, dostaje najlepsze możliwe leki, więc wszystko jest na dobrej drodze. Pan Janusz na pewno poinformuje o wszystkich zmianach i postępach Mukiego, więc nie martwcie się cioteczki chwilowym brakiem informacji. Pan Janusz dostał kilka zgłoszeń od osób chętnych adoptować Mukiego, ale na razie to jeszcze dość daleka przyszłość, bo Muki musi być pod całodobową fachową opieką.[/QUOTE] mi wystarczy notka 'jest dobrze, będzie lepiej' -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
aka_nina replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
już 21.35 a na kundlu nic :( -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
aka_nina replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
[quote name='marta_ares']moglabym prosić kogoś o zrobienie jakiegos niewielkiego banerka, zachecającego do bazarku dla mukiego [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174406-akcesoria-dla-psa-w-bia-uteria-na-poparzonego-mukiego-do-01-12[/URL][/quote] [SIZE=3][COLOR=Magenta]bazar na mukiego[/COLOR][/SIZE] -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
aka_nina replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
[COLOR=black][FONT=Verdana][B]Czwartek 26 listopada 2009 r. – godz. 13.55[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Dosłownie przed chwilą Muki miał pierwszą kąpiel z użyciem specjalistycznych preparatów, które oczyszczą skórę i ułatwią proces dalszego leczenia.[/FONT][/COLOR] -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
aka_nina replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
czy jest nowa aukcja? -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
aka_nina replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
leży na sikach :D -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
aka_nina replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
jedno jest pewne- trzeba wznowić aukcję pod jakim tytułem- nie wiem, nie ogarniam tych regulaminów :) ps. Domiś nie żyje :(( -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
aka_nina replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
a sorry, przeczytałam odwrotnie. czyli jak powinno być? -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
aka_nina replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
bo na tej liście na kundlu są osoby z pierwszej aukcji a z drugiej jeszcze nie wpisane. może dobry tytuł to: charytatywna - na poparzonego szczeniaka czy coś takiego -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
aka_nina replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
Allegro nie sprawdza wszystkich wystawionych aukcji, a przy usuwaniu aukcji opiera się na zgłoszeniach Użytkowników. jakaś menda zgłosiła naszą aukcję!!!!!! kur*** mać! -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
aka_nina replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
Użytkownik, którego aukcja została usunięta nie może wystawić jej ponownie bez dokonania odpowiednich zmian w opisie. no to zmiana w opisie i już, wystawiamy ponownie -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
aka_nina replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aga-33-76']Zawsze można zrobić przelew w tej samej kwocie (albo większej-zachęcam) na konto fundacji. Bo przecież nie o dyplom wszystkim chodzi (mam nadzieję) tylko żeby wspomóc finansowo psiaka.[/QUOTE] ale jak była aukcja to wiele osób na mojej liście gg skopiowało po mnie linka co ułatwiło dotarcie do większej ilości ludzi. a numeru konta itd w opisie sobie nie umieszczę raczej. -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
aka_nina replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
może by to olać i wystawić następną :P ? -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
aka_nina replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
fundacja ma konto na allegro? niech wystawią. i pod zmienionym tytułem np ciężko poparzony szczeniak -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
aka_nina replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
dlaczego skoro jest mnóstwo takich aukcji na allegro? -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
aka_nina replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
[quote name='aga35']czy może ktoś wie co się stało z aukcją na allegro[/quote] skasowali!!!!!!!!!!!! -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
aka_nina replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
Obstawiam, że o 22.30 znikną cegiełki :P -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
aka_nina replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
ide o zakład, że dziś się skończą cegiełki. trzeba być przygotowanym, żeby nowa aukcja ruszyła późnym wieczorem a nie dopiero jutro. -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
aka_nina replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
nie mogę się doczekać nowych wiadomości w sprawie Mukiego -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
aka_nina replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
tak psychologicznie patrząc czy myślicie, że jak zostanie do wykupienia 200 cegiełek na allegro z 400 to aukcja zwolni tempo? -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
aka_nina replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
bo ja właśnie miałam oparzenie wrzątkiem i było od IIA do III i mam blizny. biedny psionek :( -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
aka_nina replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
no bo wiesz, słyszałam coś o przeszczepie skóry dlatego skojarzyłam z III stopniem. -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
aka_nina replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
poparzenie I lub II stopnia? a nie III lub IV? -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
aka_nina replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
dziś cegiełki schodzą równie szybko jak wczoraj.