Jump to content
Dogomania

aka_nina

Members
  • Posts

    1748
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by aka_nina

  1. [quote name='dogomanka_']Dziewczyny jak tylko będzie coś wiadomo o reportażu w tv to piszcie od razu na wątku kiedy,gdzie itp. Masakra, nie sądziłam, że Ci ludzie są w stanie ZJADAĆ psy! :placz: :angryy:[/QUOTE] Chętnie obejrzę ten reportaż i powiadomię o nim znajomych.
  2. Do biblijnego piekła mają niby iść osoby złe (czyli kara za robienie złych rzeczy), natomiast na ziemi karane są dobre stworzenia, które nic złego nie zrobiły. Z tego wynika, że piekło nie istnieje, chociaż można uznać, że istnieje na ziemi. Smutne to. Nie warto się modlić, ale można pomedytować, przekazać dobrą energię. W tym kraju zwierzęta nie mają żadnej prawnej ochrony, bo kary są albo niskie albo nieegzekwowane. Ciekawe czy to się w końcu zmieni.
  3. [B][URL]http://www.dogomania.pl/threads/179457-KoA-do-adopcji-To-nie-A-art?p=14082294&viewfull=1#post14082294[/URL] Spójrzcie na wpis na dole użytkownika basia0607, napisała 'Szukamy tez innych zwierząt w potrzebie, kóz, owiec.' Może z racji tego, że tu są kozy do adopcji można by się z Panią Basią skontaktować.[/B]
  4. najbardziej mi szkoda tych zwierząt, które nie widziały światła dziennego- czy one mają krzywicę? trzeba je jakoś dowapnić i D3 podawać chyba.
  5. [quote name='__Lara']Masakra... zjadane zwierzęta, morze cierpienia :( :( :([/QUOTE] jak to zjadane????? dopiero weszłam na wątek i nie wiem o co tu chodzi.
  6. [url]http://kundelpolski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=27&Itemid=38[/url]
  7. [QUOTE=c'est la vie;13947277]Boze gdzie Ty jestes w takich chwilach,,,?[/QUOTE] nie ma, przynajmniej boga osobowego. zrzucamy się na budę ocieplaną czy co robimy? :) czekajcie, najpierw ogarnę ostatnich kilka stron wątku bo nie wiem co się teraz z psiakami dzieje i gdzie są.
  8. temat filipka jest zamknięty z tego co tu widzę :(
  9. o kurcze, jak on urósł!
  10. podnosze biedny piesek
  11. mam nadzieje, ze trafi do mojej koleżanki Mariki :P
  12. oł, czyli będzie allegro.
  13. [URL="http://img301.imageshack.us/i/1259920103bypedrolagran.jpg/"][IMG]http://img301.imageshack.us/img301/3646/1259920103bypedrolagran.jpg[/IMG][/URL] hehheehhehee
  14. raczej chodziło mi o to,że nikt nie komentuje nowych, pięknych banerków czy coś w tym stylu. w to czy będę w rozpisce na początku czy nie mam w dupie. wcale mi na tym nie zależy, mam zaufanie do ludzi na dogo i nie muszę wiedzieć na co dokładnie idą pieniądze. pozdro :/
  15. nie nie, nie o to mi chodziło :shake: żal :roll: tylko po prostu jakoś mało osób zagląda. no nic, nieważne.
  16. [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=849525286[/url]
  17. [URL="http://smajliki.ru/smilie-444995559.html"]daję 20zł na skarpetę[/URL] [URL="http://smajliki.ru/smilie-444995559.html"][IMG]http://s4.rimg.info/d39d2232870db7647f24b7b88a822034.gif[/IMG][/URL]
  18. [SIZE=6][COLOR=DarkOrchid]Jaki słodki!! [URL=http://img40.imageshack.us/i/muki07122009m.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/2410/muki07122009m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img132.imageshack.us/i/muki07122009o.jpg/][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/1757/muki07122009o.jpg[/IMG][/URL] [/COLOR][/SIZE]
×
×
  • Create New...