Jump to content
Dogomania

aka_nina

Members
  • Posts

    1748
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by aka_nina

  1. W Galerii Mokotów są teraz koszulki na lato w Marks&Spencer po 3 złote. Dobre materiałowo. Asiaczek- rządzisz :)
  2. Dziś wracam do domu i szukam co mogę oddać. Na pewno jedne nowe spodnie rozmiar 38/40, nowy stanik 75B. A może warto by zrobić wyprawkę szkolną? Zrzucilibyśmy się po 5 zł i nakupowali artykułów pod koniec sierpnia, ceny spadną na łeb na szyję.
  3. Przystojniaczek się zrobił.
  4. Ja mam banerek z tego tematu, jak chcecie wejść na wątek ten i jamniczej skarpety.
  5. Nowy banerek (skoro można mieć tylko dwa, to po co oszczędzać na długości :)) [URL="http://tnij.org/jamnskarpw"][IMG]http://tnij.org/jamnskarpb1[/IMG][/URL] [URL="http://tnij.org/jamnskarpw"][IMG]http://tnij.org/jamnskarpb2[/IMG][/URL] [URL="http://tnij.org/jamnskarpw"][IMG]http://tnij.org/jamnskarpb3[/IMG][/URL]
  6. Nowe banerki (mam nadzieję, że mogę tu wrzucić i nie zaśmiecę tym wątku): [URL="http://tnij.org/jamnadow"][IMG]http://tnij.org/jamnadob1[/IMG][/URL] [URL="http://tnij.org/jamnadow"][IMG]http://tnij.org/jamnadob2[/IMG][/URL]
  7. Jamniki to najfajniejsze psiony na świecie.
  8. Poprawcie e-mail w 1 poście. Coś skombinuję, ktoś zbiera dary w Warszawie, żeby przekazać?
  9. Chamstwo!!!!!!!!!!!! Brak słów! Biedny piesek. Żebym to ja była bogata..
  10. Jakie to musi być nieprzyjemne dla tego psa- żyć z taką skórą. Na pewno jest mu bardzo niewygodnie i swędzi, o ile nie boli. Biedny... Autentycznie mi go żal.
  11. A przepraszam, już widzę ile- 360 zł. To tak średnio. Ja jako student na stażu nie mam kasy, ale coś pomyślę.
  12. A ile potrzeba na hotelik? W moim podpisie jest pies Nero, który będzie na hoteliku za 200 zł (jeśli pojawią się deklaracje).
  13. [quote name='Alicja']nie dam rady finansowo wspomóc ....żal że pieniążków wiecznie mało :([/QUOTE] Też mam ten problem.
  14. [quote name='Malwa774']Tak koło kozienic :). No więc kilka osób mi odpisało żeby pieniądze przeszły na innego psiaka, tylko którego??[/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/190459-%C5%81YSY-ONek-z-wyrokiem-%C5%9Bmierci.-Cena-%C5%BCycia-200-z%C5%82.-Prosimy-o-deklaracje[/url]!!! Może tego? każda złotówka się liczy
  15. fajnie, ze się wszystko dobrze skończyło
  16. [quote name='Zofija']Ja już załatwiłam u naszej wolontariuszki nowe ogłoszenia dla Olinka[/QUOTE] To bardzo fajnie :) Jak będą takie w formacie A4 to wydrukuję kilka i porozwieszam tu i tam i u weterynarza :)
×
×
  • Create New...