Dziś wracam do domu i szukam co mogę oddać. Na pewno jedne nowe spodnie rozmiar 38/40, nowy stanik 75B. A może warto by zrobić wyprawkę szkolną? Zrzucilibyśmy się po 5 zł i nakupowali artykułów pod koniec sierpnia, ceny spadną na łeb na szyję.
Nowy banerek (skoro można mieć tylko dwa, to po co oszczędzać na długości :))
[URL="http://tnij.org/jamnskarpw"][IMG]http://tnij.org/jamnskarpb1[/IMG][/URL]
[URL="http://tnij.org/jamnskarpw"][IMG]http://tnij.org/jamnskarpb2[/IMG][/URL]
[URL="http://tnij.org/jamnskarpw"][IMG]http://tnij.org/jamnskarpb3[/IMG][/URL]
Nowe banerki (mam nadzieję, że mogę tu wrzucić i nie zaśmiecę tym wątku):
[URL="http://tnij.org/jamnadow"][IMG]http://tnij.org/jamnadob1[/IMG][/URL]
[URL="http://tnij.org/jamnadow"][IMG]http://tnij.org/jamnadob2[/IMG][/URL]
Jakie to musi być nieprzyjemne dla tego psa- żyć z taką skórą. Na pewno jest mu bardzo niewygodnie i swędzi, o ile nie boli. Biedny... Autentycznie mi go żal.
[quote name='Malwa774']Tak koło kozienic :).
No więc kilka osób mi odpisało żeby pieniądze przeszły na innego psiaka, tylko którego??[/QUOTE]
[url]http://www.dogomania.pl/threads/190459-%C5%81YSY-ONek-z-wyrokiem-%C5%9Bmierci.-Cena-%C5%BCycia-200-z%C5%82.-Prosimy-o-deklaracje[/url]!!!
Może tego? każda złotówka się liczy
[quote name='Zofija']Ja już załatwiłam u naszej wolontariuszki nowe ogłoszenia dla Olinka[/QUOTE]
To bardzo fajnie :) Jak będą takie w formacie A4 to wydrukuję kilka i porozwieszam tu i tam i u weterynarza :)