-
Posts
23810 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Norel
-
Może byłoby warto :) , ja średnio wierzę w tak mocno przetworzoną karmę jak sucha.Wygodny zamiennik dla zapracowanych jak i ludzkie instanty ale nie każdemu służy. Może dałoby radę choć spróbować,czy jakiś efekt by był?.. U was nie ma takich producentów pasteryzowanych karm? To pozwala nie gotować a jednak podawać mięso z warzywami...
-
Taki Marcyś? :) Ja za ten garaż też bym na wszystkich warczała.....
-
Moje też się brzydzą ;) zwł. jak potem po tych kościach rzygają:evil_lol: Dla mnie wszystkie MAŁE psy to takie..inne psy ;) Czemu to ogłoszenie dożka jest Rzeszów, a okazuje się,że Sandomierz...
-
Jaki dumny! :) Oglądając bazarki czasami czuję się zaskoczona nieprzewidywalnością kupujących..... Kubeczek termiczny których pełno i na bazarkach i ogólnie są tanie- licytowany za 50zł to coś niezwykłego....:lol:
-
Ale u nas jest mentalność że "pies powinien być". Usiłowałam dociec PO CO-u pana który miał wszelkie alarmy,pies mu przeszkadzał na trawniku i siedział smutny w kojcu z marmuru za kutymi kratami,na słońcu.oczywiście rasowy tak jak i poprzedni. No i się nie dowiedziałam-bo pan dośc bezradnie szukał u mnie raczej potwierdzenia że psa mieć wypada.... Chyba nigdzie na zachodzie nie ma takiej masy psów jak u nas?.....Świadomość społeczeństwa.
-
Lucjan - dog niemiecki podróżujący koleją ma swój Wspaniały Dom !
Norel replied to joanka40's topic in Już w nowym domu
Szkoda psiaka :( nie za długo nacieszył się domkiem... ([SIZE=3]a czemu nie piszecie jego prawdziwego imienia rodowodowego i przydomku? on jest chyba z tej samej hodowli co moja Herbunia..)[/SIZE] -
Widać,że się troszkę poprawiła, ale rzeczywiście-spieszyli się na maxa z tą sterylką... Kormiś jak patrzy to nie ma w oczach kurwików,nie ma senności czy lęku tylko takie twarde skupienie jakby mówił-dobra-lepiej nie podskakuj bo mogę się..ruszyć i będzie kiepsko ;)
-
Mów co chcesz-on ma normalnie spojrzenie Kaszpirowskiego na tych fotach.....
-
[quote name='Nette']Bardzo dużo psów jest oddawanych w wieku 7-9 miesięcy, myślę, że to z powodu zmian w zachowaniu własnie ;)[/QUOTE] A ja myślę że bardziej prozaicznie....;) piesio przestał już być słodkim szczeniaczkiem,coraz więcej żre,coraz więcej brudzi,coraz więcej rozwala bo w tym okresie jest taki jeszcze ciagle niezgrabny, a psychicznie żaden jeszcze grożny obrońca,raczej szajbus-nie ma co się pochwalić przed znajomymi dostojnym dogiem.., Te 5-7 mies posiadania psa to chyba moment kiedy ludziom wcale nie zakochanym w zwierzaku kończy się po prostu cierpliwość:diabloti:
-
Nette-skad wiesz? chyba nie ze zdjęcia ;)
-
Piękna dożyca arlekinka z dziurą w brzuchu!! Znalzła ds!
Norel replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
Sabinka widzę ma takie same długie paluszki jak Melman :) Ale się wyszalały psiska :) Przy okazji zapytam-jak wam wytrzymuje ten lamelkowy płotek?? Bo muszę coś szczelnego na małym wybiegu koni zamontować-jedna zmarła przez debili klacz i jedno leczone żrebię mi zupełnie wystarczą,ale nie sa to tanie przęsła i tak rozmyślam czy nie lepiej zainwestować w płaty blachy lub betonowe lite.... -
Zuzka i Grand czyli czarno-biały doży pakiet w nowych domach
Norel replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
[quote name='Olga']a teraz Zuzka w legowisku:) niestety jednak bardziej woli łóżka i kanapy [/QUOTE] A bo może jej niewygodnie? Te materace bez wałka dookoła chyba średnio się uładają-widać na fotkach jak z niego na boki zjeżdża... ;) -
Kolejna chudzina... :( Nie wiem czy to tylko z ludżmi coś jest ale na pewno też z naszym prawem,że nikogo nie interesuje pozbieranie do kupy tego mnożenia psów.... Caila mi pisała,że w Belgii jest ze 4 hodowle dogów, w schroniskach ich nie ma,a u nas po prostu jakiś obłęd.. Przy tak drogiej w utrzymaniu rasie tyle miotów co roku,w takim biednym społeczeństwie... hmmm i co się dziwić że nie brakuje i chudych i porzuconych?:shake:
-
Zuzka i Grand czyli czarno-biały doży pakiet w nowych domach
Norel replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
na próbę stronki hostingowej-sprawdzam , ale nie daje mi się ten skopiowany link potem wkleić...hmmmmm.. -
Aniu-jak wpłyną pieniążki potwierdż mi w linkach.. Do moda wysłałam skan(poszło jedną wpłatą z obu bazarków) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237431-Błyskawiczny-robi-się?p=20143187#post20143187[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237306-KONIEC-nowe-witaminy-orzeszki-w-miodzie-smalczyki-i-inne-SDA-do-16-12-g-21-00[/URL] Ja tam nie widzę żadnej kłótni,ani nadmiaru skrajnych opinii-wiekszość osób jednak zdecydowanie opcjuje za bardzo dobrymi zdjęciami, a nie "byle było". Nic poprawiac na pewno nie musicie,bo autorzy dobrych zdjęć surówkę obrabiają od razu korygując niedoskonałości aparatu czy ujęcia. Sugerowałabym,żeby wybrane zdjęcia przed drukiem były jednak wstawione na forum. Tak jak docha-to co kupuje chciałabym żeby było ładne(może się obrazicie na mnie ale gdyby jakość druku miała być taka jak na naklejkach to lepiej sobie odpuścić..)