-
Posts
21162 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AgusiaP
-
Mam nadzieje, że można jej pomóc i wyleczyć. Zaraz poszukam postu, w którym była mowa o leczeniu.
-
:-(Też tak myśle.Biedna maleńka:-(.
-
[quote name='martka1982']Kola nie kontroluje wydalania i moczu i kału jeśli chodzi o leczenie farmakologiczne to dowiem się dokładnie jak to u niej wyglądało i napiszę[/QUOTE] Nie zauważyłam sorki :oops::oops::oops:
-
[quote name='monika55']Togaa ma chyba duze doswiadczenie z takim psiakiem. Popytajcie jej.[/QUOTE] Togaa była na wątku i pytała czy mała była leczona farmakologicznie. Marta wiesz coś o tym???
-
Dziękuje, że jesteście:Rose::Rose::Rose:
-
[quote name='togaa']Czy maleńka przeszła jakieś leczenie farmakologiczne? Dziewczyny,szukając domku poza PL zachowajcie szczególną ostrożność. Poniżej wątej Funi niedawno wyadoptowanej do Niemiec. Funia też nie trzyma moczu. Niby nic sie tragicznego nie dzieje, ale nowa sytuacja suńki budzi niepokój. Gdzie i do kogo ostatecznie trafiła..? [url]http://www.dogomania.pl/threads/135544-Funia-juA-w-swoim-domu-w-Niemczech-Trzymamy-kciuki/page28[/url][/QUOTE] Chyba nie, ale nie jestem pewna. Kurcze Marty nie ma ona udzieliłaby dokładnych informacji. [INDENT] [/INDENT]
-
[quote name='Panca']fajnie byloby zeby za rowno Rufi jak i Kola dom juz mieli...[/QUOTE] Byłoby super ech... A banerek Ruffiego się nie otwiera
-
[quote name='Panca']no to bannerek juz u siebie mam[/QUOTE] To Rufi ma teraz obok siebie śliczną koleżanke.
-
[quote name='E-S']Jaka? Mikropsiaków, jamniorów i kudłaczy nie chcę wywalać, Bugi to mój tymczasowicz, więc tym bardziej - podpowiedz, please ... Ewa[/QUOTE] A może zmniejszyć banerek Bugiego???
-
[quote name='hop!']Kola "nie kontroluje potrzeb fizjologicznych". Problem dotyczy tylko wydalania moczu? Grall ma podobne problemy. Napiszę o Koli na jego wątku. Może osoby, które zajmowały się Grallem w hotelu udzielą wskazówek i rad. Grall ma dom, więc wszystko jest możliwe.[/QUOTE] Hop w tej sprawie najlepiej jak wypowiedziałaby się założycielka wątku martka1982 ona ma kontakt z Kolą i ze schroniskiem w którym sunia przebywa. Ja wiem tyle co przeczytałam na wątku i mowa była tylko o susiu. Dzięki, że napisałaś o Koli na wątku Gralla. Jak to miło czytać, że Grallowi się udało. Czyli jest szansa...:)
-
[quote name='nincia']jest urocza,przeslodka serce mi sie kroi ;( wrzucilam ja na watek kudlaczy jak potrzeba ogloszen moge zrobic i pomoc...[/QUOTE] Dziękuje nincia. Ogłoszenia napewno bardzo potrzebne.
-
[quote name='Daga & Maks']jejku jakie cudo :)[/QUOTE] Ślicznota z naszej Koluni niesamowita.
-
CZAJA-> sunia, która paliła się żywcem... MA NOWY DOMECZEK!!! Wrocław
AgusiaP replied to demi's topic in Już w nowym domu
[INDENT][B]kola [/B] [INDENT]Dziewczynki wejdzcie na wątek proszę tak szkoda mi tej malutkiej [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/172978-kola-mA-odziutka-suA-ka-po-wypadku-teraz-potrzebny-dom"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1729...-potrzebny-dom[/COLOR][/URL] [/INDENT][/INDENT] -
Kto pokocha OMI - 10 letnia sunię z Boguszyc
AgusiaP replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[INDENT][B]kola [/B] [INDENT]Dziewczynki wejdzcie na wątek proszę tak szkoda mi tej malutkiej [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/172978-kola-mA-odziutka-suA-ka-po-wypadku-teraz-potrzebny-dom"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1729...-potrzebny-dom[/COLOR][/URL] [/INDENT][/INDENT] -
[INDENT][B]kola [/B] [INDENT]Dziewczynki wejdzcie na wątek proszę tak szkoda mi tej malutkiej [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/172978-kola-mA-odziutka-suA-ka-po-wypadku-teraz-potrzebny-dom"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1729...-potrzebny-dom[/COLOR][/URL] [/INDENT][/INDENT]
-
[INDENT][B]kola [/B] [INDENT]Dziewczynki wejdzcie na wątek proszę tak szkoda mi tej malutkiej [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/172978-kola-mA-odziutka-suA-ka-po-wypadku-teraz-potrzebny-dom"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1729...-potrzebny-dom[/COLOR][/URL] [/INDENT][/INDENT]
-
Mona Lisa się nie uśmiecha, Mona Lisa ma smutne oczy... W nowym domu!
AgusiaP replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
[INDENT][B]kola [/B] [INDENT]Dziewczynki wejdzcie na wątek proszę tak szkoda mi tej malutkiej [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/172978-kola-mA-odziutka-suA-ka-po-wypadku-teraz-potrzebny-dom"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1729...-potrzebny-dom[/COLOR][/URL] [/INDENT][/INDENT] -
[INDENT][B]kola [/B] [INDENT]Dziewczynki wejdzcie na wątek proszę tak szkoda mi tej malutkiej [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/172978-kola-mA-odziutka-suA-ka-po-wypadku-teraz-potrzebny-dom"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1729...-potrzebny-dom[/COLOR][/URL] [/INDENT][/INDENT]
-
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
AgusiaP replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
[INDENT][B]kola [/B] [INDENT]Dziewczynki wejdzcie na wątek proszę tak szkoda mi tej malutkiej [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/172978-kola-mA-odziutka-suA-ka-po-wypadku-teraz-potrzebny-dom"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1729...-potrzebny-dom[/COLOR][/URL] [/INDENT][/INDENT] -
[INDENT][B]kola [/B] [INDENT]Dziewczynki wejdzcie na wątek proszę tak szkoda mi tej malutkiej [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/172978-kola-mA-odziutka-suA-ka-po-wypadku-teraz-potrzebny-dom"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1729...-potrzebny-dom[/COLOR][/URL] [/INDENT][/INDENT]
-
Jamnik Fredzio doczekał się :) już w domku:)
AgusiaP replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
[INDENT][B]kola [/B] [INDENT]Dziewczynki wejdzcie na wątek proszę tak szkoda mi tej malutkiej [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/172978-kola-mA-odziutka-suA-ka-po-wypadku-teraz-potrzebny-dom"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1729...-potrzebny-dom[/COLOR][/URL] [/INDENT][/INDENT] -
[INDENT][B]kola [/B] [INDENT]Dziewczynki wejdzcie na wątek proszę tak szkoda mi tej malutkiej [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/172978-kola-mA-odziutka-suA-ka-po-wypadku-teraz-potrzebny-dom"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1729...-potrzebny-dom[/COLOR][/URL] [/INDENT][/INDENT]
-
[INDENT][B]kola [/B] [INDENT]Dziewczynki wejdzcie na wątek proszę tak szkoda mi tej malutkiej [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/172978-kola-mA-odziutka-suA-ka-po-wypadku-teraz-potrzebny-dom"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1729...-potrzebny-dom[/COLOR][/URL] [/INDENT][/INDENT]
-
[INDENT][B]kola [/B] [INDENT]Dziewczynki wejdzcie na wątek proszę tak szkoda mi tej malutkiej [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/172978-kola-mA-odziutka-suA-ka-po-wypadku-teraz-potrzebny-dom"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1729...-potrzebny-dom[/COLOR][/URL] [/INDENT][/INDENT]
-
Błagał o pomoc na środku ulicy Felix JUŻ SZCZĘŚLIWY W DS
AgusiaP replied to Temida's topic in Już w nowym domu
[INDENT][B]kola [/B] [INDENT]Dziewczynki wejdzcie na wątek proszę tak szkoda mi tej malutkiej [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/172978-kola-mA-odziutka-suA-ka-po-wypadku-teraz-potrzebny-dom"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1729...-potrzebny-dom[/COLOR][/URL] [/INDENT][/INDENT]