Jump to content
Dogomania

AgusiaP

Members
  • Posts

    21162
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AgusiaP

  1. Mam nadzieje, że piątek okaże się szczęśliwym dniem dla Kornelki. Kciuki mocno zaciśnięte.
  2. Mocno kciuki zaciśnięte i czekamy.....
  3. To czekamy i trzymamy z całych sił kciuki. Musi się udać przecież to taka ślicznotka.
  4. Na góre Koleńko
  5. Temida mnie się wątek Dejli nie otwiera
  6. Koleńko zaglądam do ciebie a tu cały czas taka straszna cisza
  7. Do góry czarnulki
  8. Do góry piękności.
  9. Koleńko ja będę mogła zajżec do Ciebie dopiero w Nowym Roku. Trzymam więc mocno kciuki za ten wymarzony domek i dla Was dziewczynki Szczęśliwego Nowego Roku oby i taki był dla Koluni.
  10. Wysłałam wczoraj deklarowane 60zł na Perełke
  11. Lara nie mogę wysłac do Ciebie PW.(dlatego pisze tutaj) W tym roku nie dam już rady finansowo.Bardzo mi przykro. Nie dam rady przeczytac dzisiaj wątku jamnisia bo jestem ostatni dzień w pracy a w domu chwilowo nie mam internetu. Dam znac w styczniu może coś mi się uda przeznaczyc na tego biedulka. Pozdrawiam i źyczę Ci kochana i Wam Cioteczki Szczęśliwego Nowego Roku. Agnieszka.
  12. Mam nadzieje, że się zgodzi.
  13. Do góry Kornelko Po Świętach
  14. Jaka ta Kolunia jest śliczna. Cały czas mocno trzymam kciuki za ten domek dla Ciebie maleńka.
  15. Na spacerek Kornelko do góry
  16. Feluś do góry po kochający domeczek
  17. Do góry sunieczko. Jaka ty jesteś kochana.
  18. My też pozdrawiamy Czarusia i jego dziewczynke
  19. [quote name='Radek']Smutne te wieści od czarnulek:( Tak bardzo chciałbym im pomóc, ale nie mam pojęcia jak.[/QUOTE] Wiadomości smutne i one smutne. och...:-(:-(:-(
  20. Perełko trzymam z całych sił kciuki. Święta w nowym domku ach...
  21. Kolunia do góry
×
×
  • Create New...