[quote name='Marinkaa']To może przeznaczyć na Argo - ta jego chora skóra.
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/173642-Zrezygnowany-Argo-z-ranAE-na-tylnej-A-apie-Potrzebne-deklaracje-na-leczenie-i-hotel[/URL]
Zdjęcia z domu będą oczywiście
Dogo oszalało w drugą stronę...właśnie odkryłam, że można kasować wiadomości[/QUOTE]
OK czyli moją deklaracje za styczeń wpłacam na Argo.
Wiecie co dziewczyny tak się cieszę, że Perełka już szczęśliwa, ale siedzę i łzy same mi lecą po tym co przeczytałam o Gibonku.:-(:-(:-(