Jump to content
Dogomania

AgusiaP

Members
  • Posts

    21162
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AgusiaP

  1. [quote name='Piromanka']Jakie wiadomości? Kiedy?[/QUOTE] Wczoraj wysłałam Ci odpowiedź co z moją sunią i nie wiem czy doszły???
  2. [quote name='Ingrid44']Pieknie napisane Allegro. Trzymam kciuki za panienki i czekam na nowe zdjecia do ogloszenia w MP :)[/QUOTE] Ściska mocno za serce
  3. [quote name='Moniskaa'][URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=904950375"][B][COLOR=#4444ff]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=904950375[/COLOR][/B][/URL] czy u Was wszystkie zdjęcia wyswietlają sie?[/QUOTE] Tylko ostatnie...
  4. [quote name='jkp']Agusia P- Ty wywiazujesz sie ze swoich niemałych zobowiązan wiec nie ma o czym mowić. Jesli sie nie skarże to widocznie tak musi zostać. Bede wdzieczna za pomoc w szukaiu domku . Troche nas tu mało :( i nikogo nie ma " na miejscu" . Moze znacie kogoś kto bywa u jamora i mogłby pomóć fotkami i opisami ? Przepraszam jesli nic nie napiszę ale mam dziecko ze złamana noga i po zab operacyjnym więć ani czasu ani wolnej głowy do myslenia nie mam :([/QUOTE] Ojj to życzę szybkiego powrotu do zdrówka z tą złmaną nóżką :( Moniśka może napiszemy w tytule, że potrzebne deklaracje. Piromanka przepraszam, że tutaj na wątku Woltera, ale czy dostałaś wiadomości, które Ci wysłałam :) ???
  5. To ja Cię podniosę serduszko moje kochane
  6. Dokładnie dupa blada... Nie ma coś szczęścia ten nasz Wolterek
  7. [quote name='jkp']NO tak ..... nie pozostaje mi nic innego , jako " skarbnik PKSa "jestem odpowiedzialna przed Jamorem (dokładnie pisze na wątku hotelowym ,ze prosi PRZED PRZYBYCIEM PSA DO HOTELU o zastanowienie się czy na pewno nas stac na utrzymanie psa ). Nie skarże się jednak na watku bo obie osoby sponsorujące też płacą niemało.[/QUOTE] Kurcze...nikt z nas nie zwrócił na to uwagi. Mnie chyba zmyliła pierwsza jednarozowa deklaracja Szarotki wtedy wszystko chyba było ok. jkp ja mimo najszczerszych chęci nie mogę więcej dołożyc do naszego Wolterka. Bardzo mi przykro, ale musimy coś z tym zrobic...
  8. Deklaracje są na 300zł bo ja co miesiąc wpłacam 120zł. Resztę co miesiąc chyba dopłaca jkp.
  9. [quote name='zerduszko']I nie jest...... diabli wiedzą gdzie jest....[/QUOTE] Dziewczyny co się stało?????
  10. [quote name='zerduszko']I nie jest...... diabli wiedzą gdzie jest....[/QUOTE] Dziewczyny co się stało?????
  11. jkp czy pieniążki, które wysłałam za sytczeń doszły?
  12. Dokładnie na góre laleczko...
  13. Hallo efka jesteś tam???
  14. Koleńko kochana ty moja niech cię ktoś wypatrzy
  15. Dziewczynki w piątek wysłałam moje deklarowane 60zł. Do góry śliczności.
  16. Czy Znajduś już w nowym domku???
  17. To ja jeszcze raz. Tak się martwię o Ciebie maleńka...
  18. To ja Cię mordeczko znowu podniosę
  19. Trzymam kciuki żeby ktoś Cię Wolterku wypatrzył
  20. Ciekawe ile trzeba czekac na wyniki testów???
  21. Koluniu, ale tu cichutko u Ciebie...
×
×
  • Create New...