[quote name='_ogonek_']Byli dzisiaj panowie szukający małego psa. Zina im się podobała, ale powiedzieli że jeszcze się zastanowią.
To nawet lepiej, bo niefajnie byłoby jeżeli stałaby się niechcianym zwierzakiem po jakimś czasie...[/QUOTE]
Zupelnie sie z tym zgadzam, decyzja musi byc przemyslana. Pies to odpowiedzialnosc,czego wielu ludzi nie rozumie i dlatego mamy tyle pieskow w Schroniskach.:(