Jump to content
Dogomania

Ingrid44

Members
  • Posts

    25305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ingrid44

  1. osobiscie nie mialam okazji poznac Grandusia wiec sie ciesze ze osoby ktore go poznaly maja takie dobre zdanie o nim. Pysio strasznie slodkie-tylko do buziaczkow i miziania.
  2. Dziekuje za zyczenia. Tez mi sie marzy zeby nie bylo psiakow w Schroniskach tylko wszystkie w kochajacych domkach. Moze kiedys tak bedzie ? Trzeba wierzyc .
  3. Ja tez trzymam kciuki,szkoda by bylo zeby domek przepadl.
  4. Niech Trudi odpoczywa po przejsciach,je i duzo sie bawi. Domek napewno sie znajdzie :)
  5. Moze po Nowym Roku wszystko dojdzie do normy i znajdzie sie ktos na wizyte przedadopcyjna. Narazie wszyscy gdzies sie przemieszczaja.
  6. Bardzo przykro ze znowu nie wyszlo z transportem. Mam tylko nadzieje ze domek sie nie rozmysli i Odi w koncu jakos dojedzie. Co za pech :(
  7. Swietne zdjecia, widze ze masz bardzo utalentowane dziewczynki-graja i spiewaja. Czy mowily ludzkim glosem w wigilie ? Ksenia bardzo zaciekawiona choinka bo to chyba dla niej nowosc. Ciekawa jestem czy ja podsikala bo przeciez lasem pachnie. Buziaczki i mizianka dla calego stadka.
  8. Ale nie trzeba chodzic do szkoly-to chyba fajnie. :) Uciechowskie Psiaczki do gory :)
  9. Sofijka jest taka kochana,nie moge uwierzyc ze jeszcze domku nie ma.
  10. Podniose Zinusie :)
  11. Wspaniale, jeszcze jeden trolek znalazl domek. :) :) :) Ogonku,dziekuje za Pw. Trzymam kciuki za jutrzejsza podroz Odiego. Rotek i Ogonek -jestescie CUDOWNE, to dzieki wam Odi znalazl domek i transport ! ! ! Wielkie Uklony :)
  12. Grandus hopaj po domek. Moze po Swietach cos sie ruszy,bo narazie ciiiiiiiisza.
  13. Domek napewno sie znajdzie, zawsze to kwestia czasu i ogloszen. Zobaczymy jak to jest z ogloszeniami w "Moj Pies"-jesli bedzie duzy odzew w sprawie Granda to zrobie ogloszenie dla Sofijki.
  14. Tak,tak, jeszcze mamy do swietowania Nowy Rok :) Uciechow do gory :)
  15. Sliczna Zinusia do gory,moze cie ktos wypatrzy :)
  16. Zeby tylko sie udalo ! Tak sie martwie o Odinka. Ogonek,nie musisz mi juz odpisywac na Pw, zawsze najpierw sprawdzam PW a pozniej watki. Teraz juz wiem co sie dzieje z Odim. Dopiero teraz sie doczytalam.
  17. Sofijka wyglada na bardzo grzeczna i kochana dziewczynke. Wymiziajcie ja odemnie :)
  18. Dziekuje za piekne zyczenia Swiateczne. Szkoda ze juz po Swietach :(
  19. Zinusiu pokazuj sie. :)
  20. Strasznie mi zal innych psiakow ktore sa w tym "Azylu " . To jest poprostu koszmar a nie Azyl. Mam nadzieje ze ten facet odpowie przed sadem za smierc Hesia. Ciagle placze jak o nim mysle. Zdjecie Trudi przecudowne. Wielkie uklony dla Niki za opieke nad Trudi :) :) :)
  21. Dziekuje za piekne zyczenia Swiateczne.
  22. Grandusiu,wszyscy trzymaja kciuki za ciebie. :)
×
×
  • Create New...