Jump to content
Dogomania

Ingrid44

Members
  • Posts

    25305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ingrid44

  1. Wspaniale wiesci :)
  2. Blacky wyglada cudownie. Dzieki za zdjecia :)
  3. [quote name='Wiwi']oj ja też nie dam rady w tym tygodniu...w piątek zaczynam pracę :) :) także nie wiem jak mi to się będzie wszystko toczyło, na dogo też pewnie rzadziej będę :([/QUOTE] Gratuluje nawej pracy. Szkoda ze nie bedziesz mogla bywac na Dogo tak jak teraz :( Trzymam kciuki za wygranie w totka kilka milionow-problem pracy bylby rozwiazany.
  4. To wspaniale wiesci, Ogromnie sie ciesze ze juz jest lepiej. :) Czekamy na fotki :)
  5. Co slychac u Luckiego,jak zdrowko ?
  6. Sliczne fotki. Ksenia bardzo fotogeniczna -jak zawsze.
  7. Agnieszka wyczysc skrzynke,probowalam ci napisac Pw ale skrzynka zapchana. Przed minuta wyslalam e-mail.Napisz czy dostalas.:)
  8. Co tu taka ciiiiiiisza,cioteczki zapomnialy o kropeczce ? :Help_2:
  9. Bardzo to przykre, taka sliczna sunia i dalej siedzi w Schronisku :( :( :(
  10. Allegro bardzo mi sie podoba. Nic dodac nic ujac-perfekt. :)
  11. Rotek, jak bedziesz miala czas to posuwaj z pierwszej strony te psiaki ktore juz sa w domach. :)
  12. Sofijka do gory :)
  13. Cos tu cicho, co tam slychac u naszego kawalera .:)
  14. [quote name='lika1771']Czy moge moja deklaracje przelac na innego psiaka potrzebujacego pomocy[/QUOTE] Grandus bedzie w DT do 22 stycznia wiec ciagle sa potrzebne styczniowe deklaracje + musimy uregulowac rachunek u weta za leczenie .
  15. To nie ja, przyznac sie cioteczki kto zrobil ogloszenie. Ja robilam dla innego pieska (jest w styczniowym numerze -Grandus) i odrazu znalazl domek ,pomimo ze juz troszke starenki. Miejmy nadzieje ze i Latus szybko znajdzie domek :)
  16. Bedziemy szukac,oglaszac i robic co w naszej mocy zeby znalezc domek .
  17. Ja tez juz podmienialam na wesolego Bilonka i teraz bedzie chodzil ze mna po dogo :)
  18. [quote name='rotek_']maluch czuje się fantastycznie dostaje karmę od ingrid dla psów aktywnych staruszek tak nam się rozbawił.... ta karma robi rewelację u starszych psów[/QUOTE] Dobrze wiedzec, jak sie zestarzeje kompletnie to przezuce sie na taka karme.Jak Ramzesowi pomaga to moze i mnie pomoze za kilka lat:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  19. Nie kazdy,ja wole wielkie psy-wiecej do kochania i przytulania :) Mysle ze jest wiecej takich osob jak ja i z czasem znajdziemy mu domek.
  20. Dzisiaj wielki dzien dla Znajdusia. Trzymam kciuki i czekam na wiesci. :)
  21. Martysiu ,ale ty jestes wybredna, szyneczki -nie,paszteciku -nie,paroweczek tez nie. No to co tobie dawac kruszynko mala ?
×
×
  • Create New...