[quote name='Wiwi']oj ja też nie dam rady w tym tygodniu...w piątek zaczynam pracę :) :)
także nie wiem jak mi to się będzie wszystko toczyło, na dogo też pewnie rzadziej będę :([/QUOTE]
Gratuluje nawej pracy. Szkoda ze nie bedziesz mogla bywac na Dogo tak jak teraz :(
Trzymam kciuki za wygranie w totka kilka milionow-problem pracy bylby rozwiazany.
[quote name='lika1771']Czy moge moja deklaracje przelac na innego psiaka potrzebujacego pomocy[/QUOTE]
Grandus bedzie w DT do 22 stycznia wiec ciagle sa potrzebne styczniowe deklaracje + musimy uregulowac rachunek u weta za leczenie .
To nie ja, przyznac sie cioteczki kto zrobil ogloszenie.
Ja robilam dla innego pieska (jest w styczniowym numerze -Grandus) i odrazu znalazl domek ,pomimo ze juz troszke starenki.
Miejmy nadzieje ze i Latus szybko znajdzie domek :)
[quote name='rotek_']maluch czuje się fantastycznie
dostaje karmę od ingrid dla psów aktywnych
staruszek tak nam się rozbawił....
ta karma robi rewelację u starszych psów[/QUOTE]
Dobrze wiedzec, jak sie zestarzeje kompletnie to przezuce sie na taka karme.Jak Ramzesowi pomaga to moze i mnie pomoze za kilka lat:evil_lol::evil_lol::evil_lol: