[quote name='Wiwi']domek dla Granda????
jeju trzymam kciuki z wszystkich moich sił, jejku żeby się udało!!!!
z ogłoszenia w MP?[/QUOTE]
Nie wiem czy z MP ale adopcja jest potwierdzona-starsza pani z okolic Legnicy. Rotek napisze wiecej jak bedzie miala czas.
[quote name='rotek_']biegam po wątkach, wczoraj wróciliśmy bardzo późno do domu booooo....była przecudowna adopcja!
jedna z suniek znalazła wspaniały dom....
potrzymam w niepewności i idę uzupełnić wpisy na innych stronach:P
Kto,Kto znalazl domek ? umieram z ciekawosci.
Dziekuje,wyglada na to ze przeoczylam cala strone. Wszystko przez to wloczenie sie przez swieta.
Majlo jest bardzo ladny i wyglada na sympatycznego psiaka. Ja tego nigdy nie zrozumiem jak ktos mogl go wyrzucic :(
Uwielbiam czytac Twoje sprawozdania o Martynce ,sa takie slodkie . Tak zal mi Martynki ,biedna malenka. To cudownie ze trafila na taka wspaniala opiekunke.
Wyslalam 50 zl ,powinno byc na koncie jutro albo pojutrze. :)
[quote name='rotek_']zapraszam na bazarek dla Granda
coś do poczytania dla koneserów
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/176827-MEGA-ARCHWALNE-numery-PRZYJACIELA-PSA-na-Granda-W-opcji-KUP-TERAZ[/URL][/QUOTE]
CIoteczki i Wujaszkowie prosimy zajrzec na Bazarek dla Grandusia. :)
Bardzo przykro mi slyszec ze Misia ma problemy z nozkami. 15 lat to piekny wiek dla pieska. Dobrze ze ktos wpadl na pomysl tych stabilizatorow.
mam nadzieje ze Znajdus znajdzie cudowny domek. :)
[quote name='ketunia']U Luckiego wszystko w porządku. Tylko ta pogoda dokucza mu troszkę. Łapki mu sztywnieją.
Chcę mu zakupić kubraczek. Buciki tez bym mu kupiła jednak nie wiem czy będzie chciał w nich chodzić.
Taka pogoda nie sprzyja starszym chorym pieskom, kubraczek bardzo sie przyda a do butow musi sie przyzwyczaic.
Na poczatku to tak smiesznie w nich chodza a po jakims czasie nawet nie wiedza ze maja.
Byc moze ze uda ci sie znalezc kubraczek z nogawkami na tylnie nogi -to jest najlepsze bo chroni biodra i kolanka.
Widzialam gdzies reklame w gazecie. Tali pikowany skafander z nogawkami.
Zycze zdrowka dla Luckiego.