Jump to content
Dogomania

Ingrid44

Members
  • Posts

    25305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ingrid44

  1. Pewnie smutno Kropeczce, wszystke siostry i bracia poszly do domkow a ona jedna zostala :( :(
  2. Sliczne zdjecia, Martysia jest taka delikatna, malutka. Mysle ze powoli przekona sie do nowej karmy. Czasami zabiera to kilka dni ( tak tez bylo z moim piesiem ).
  3. Piekne zimowe zdjecia. Grandus taki romantyczny w sniegu. Ciekawi mnie czy Grandus potrzebuje kubraczek na zime, bo on malenki i starszy a od ziemi bardzo zimno w zimie. Jak zostana jakies pieniazki z deklaracji to moze ktos mu kupi na miejscu a jak nie ,to ja moge zamowic przez internet tylko ktos musial by go zmierzyc.
  4. ja juz slow nie mam, jak mozna w taki mrozy wyrzucic suczke z malenstwami ? Dobrze ze do was trafi ,bedzie miala bardzo dobrze i cieplo.
  5. [quote name='rotek_']zamwiłam banerek dla falka[/QUOTE] To swietnie ,bardzo sie przyda.
  6. Widac ze on taki kochany a tu nic. Trzeba uzbroic sie w cierpliwosc.
  7. Alleluja za Allegro ! Zycze zeby miala kochajacy i cieply domek.
  8. Falk chyba ma juz dosc strozowania.Fajnie by bylo gdyby znalazl domek gdzie moglby mieszkac z ludzmi w cieple.
  9. NIESAMOWITE, Codziennie adopcje. To cudowne. Wiedzialam ze Zinusia znajdzie szybko domek -ona jest nadzwyczajnie sliczna i sympatyczna :) Musze zmienic banerek na innego pieska.
  10. [quote name='Wiwi']Łał, ale cudnie!!! normalnie byłoby cudownie! transport z Bielska do Wrocławia, tak? A z Wro to ja mogę pomóc do Legnicy, hm jeszcze tam nie byłam nigdy ;)[/QUOTE] Wiwi,jestes WSPANIALA (jak zawsze) :) tak sie ciesze ze Grandus bedzie mial domek :)
  11. Zinusia napewno domek znajdzie bo sliczna z niej panienka :) Jeszcze nie spotkalam pieska ktory by tak pozowal do zdjec jak Zina. Ona jest niesamowita.
  12. [quote name='_ogonek_']Ech... Nie znacie się... Ten model trzeba by wymienić na nowszy i lepszy :evil_lol:[/QUOTE] Ten model jest nowiutki, chyba jeszcze na gwarancji :) :) :)
  13. W takim razie trzymam mocno kciuki :)
  14. SUPER fotki, on jest przeslodki. Nie taki lysolek jak mi sie wydawalo,wloskow troche ma na sobie.:)
  15. Znalazlam wreszcie watek Rudolfa i podrzucam :)
  16. Maluchy do gory-pokazywac sie :)
  17. Szkoleniowiec powinien wiedziec co zrobic z takim aktywnym psem jak Aria. W koncu sie tym zajmuja zawodowo .
  18. Trzymam z calych sil :)
  19. Zycze zdrowka Malenkiej :)
  20. [quote name='_ogonek_']gdyby nie ona to nie wiem co byśmy zrobiły...[/QUOTE] Swieta prawda .
  21. HUUUUUURRRRA, Grandus bedzie mial domek:multi::multi::sweetCyb::sweetCyb:
  22. Ciekawa jestem czy sa jakies telefony o Tuptusia i Nugata z MP ?
×
×
  • Create New...