[quote name='ulvhedinn']Grafit nieszczęśliwy, bo mu panne z cieczką sprzątnęli sprzed nosa :evil_lol: (Molly wróciła do Naa). Co prawda Graf jest mało kumaty w "tych sprawach", a Piki, która tez ma cieczkę, wogóle go nie interesuje.....[/QUOTE]
Wybredny chlopak-nie kazda mu sie podoba.
O deklaracji pamietam ale jestem na wyjezdzie do 2 stycznia,jak tylko wroce to przesle przez kolezanke tak jak ostatnio. :)