Jump to content
Dogomania

Ingrid44

Members
  • Posts

    25305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ingrid44

  1. No to trzymam kciuki :)
  2. Niech Lucky wypoczywa ile sie da-nalezy mu sie. Fotki niesamowite-szczegolnie ten maluszek wsrod giganow. Zdaje sie ze on talk lubi jak go grzeja ze wszystkich stron.
  3. Nie bylo mnie na watku z powodu wyjazdu a tu taka TRAGEDIA. Nie moglam uwierzyc ze Hesio nie zyje. Rycze caly czas bo czytalam wszystko po ndwa razy. A bylo juz tak blisko do cieplutiego domku u niki. Ja bym tego Sk.....yna zaglodzila na smierc tak jak to zrobil z Hesiem. Ciesze sie ze chociaz Trudi juz jest bezpieczna. Teraz juz bedzie tylko lepiej dla niej.
  4. Grandusiu, trzymaj sie cieplutko :)
  5. Sliczny banerek, wkleje jak wroce po Swietach bo tu gdzie jestem nie ma internetu a bezprzewodowy chodzi jak zolw.
  6. Rotek,daj znac czy dostalas PW odemnie w sprawie wysylki poeniazkow na transport dla Odiego. Wyslalam 120 zl kilka dni temu i jest do odebrania w kazdej chwili.
  7. Wszystkim Slicznym Sniezynkom zycze Zdrowych i Wesolych Swiat. Tu gdzie teraz jestem nie ma internetu a ten bezprzewodowy dziala straaaaaasznie wolno. Kuleczka jak zwykle wyglada jak Miss Bozego Narodzenia :)
  8. Sofijka wydoroslala ale pysio dalej slodkie. Sliczna dziweczynka. :)
  9. Ja tez mam wielka nadzieje ze wkrotce Grandus bedzie mial kochajacy domek :)
  10. Sliczne panienki :) Wymiziaj je mocno odemnie :)
  11. Jak tu mozna sie gniewac na Ksenie-ona jest poporostu przeslodka.
  12. Malenki hop do gory :)
  13. Cudowne wiesci. Ciesze sie ze Creepa znalazla takich fajnych ludzi. Zmiencie tytul watku ze JUZ W DOMKU ! to bardzo pozytywna wiadomosc. :) :) :)
  14. Wspaniale zdjecia. Zinusia jest przecudowna ! :) :)
  15. Moj Boze, tak mi go szkoda. Pewnie mial domek dlatego teraz taki zagubiony i przerazony. bardzo duzo teraz jest wyrzucen z samochodow. Na innych watkach istne zatrzesienia. :( :(
  16. Zeszloroczna Miss wysypiska teraz to prawdziwa Miss :) Totalna metamorfoza.
  17. To bardzo przykre bo Blakusia taka sliczna i grzeczna.
  18. To wspaniale-jeszcze jeden piesio znajdzie domek.Huuuuuuurrrrrra. Dajcie znac co z Odim-czy udalo sie zalatwic transport ?
  19. [quote name='rotek_']był już pierwszy telefon w sprawie adopcji Granda!!!![/QUOTE] Rotek pytaj prosze z jakiego ogloszenia, chce wiedziec czy oplaca sie dawac ogloszenia w "Moj Pies"-bo jak wiadomo sa bardzo drogie.
  20. Ale to pieknosc,czyzby to byla Kuleczka ? A jaka elegancka kolia na szyjce ! Swietne zdjecie:)
  21. No to czekamy :)
×
×
  • Create New...